KÜLM JA KUUM / Sinkova & Jürgens

Uue-Antsla Rahvamaja Uue-Antsla küla, Urvaste vald, Võrumaa

Uue-Antsla Rahvamaja esitleb: Uue-Antsla rahvamaja 12.05 kell 19 KÜLM JA KUUM Oksana Sinkova (flööt), Liis Jürgens (harf) Kavas: Bach, Piazzolla, Kangro, Tüür

Hingemuusika / Kuulmann & Paemurru

Rakke kirik

Rakke kogudus esitleb: 16.mai kell 17.00 HINGEMUUSIKA Sigrid Kuulmann (viiul), Piia Paemurru (klaver) Kavas: Tšaikovski, Kreisler jt  

Hingemuusika / Pavlo Balakin ja Tiina Kärblane

TÜ Tartu observatoorium

TÜ Observatoorium esitleb: TÜ Observatoorium 20.05 kell 15 HINGEMUUSIKA Pavlo Balakin (bass), Tiina Kärblane (klaver) Kavas: Verdi, Händel, Schubert jt vaba sissepääs

Akordioniduo Henri Zibo & Mikk Langeproon

Pilistvere Rahvamaja Pilistvere küla, Viljandi

Pilistvere Rahvamaja esitleb: Pilistvere Rahvamaja 21.05 kell 18.00 Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon Kavas: Mussorgski, Tšaikovski jt

Virgo Veldi & Tiina Kärblane

Tapa Jakobi kirik Tapa

EELK Tapa Jakobi kogudus esitleb: Tapa Püha Jakobi kirik 23.05 kell 12 Virgo Veldi (saksofon) ja Tiina Kärblane (klaver) Kavas: Kõrvits, Uusberg, Debussy jr

Virgo Veldi & Tiina Kärblane

Viru-Nigula Kultuurikeskuse Kunda linna klubi

Viru-Nigula Kultuurikeskus esitleb: Kunda linna klubi 23.05 kell 17.00 Virgo Veldi (saksofon) ja Tiina Kärblane (klaver) Kavas: Kõrvits, Uusberg, Debussy jt

Akordioniduo / Langeproon & Zibo

Aegviidu kirik

EELK Aegviidu Aleksandri kogudus esitleb: Aegviidu kirik 28. mai 12.30 Henri Zibo ja Mikk Langeproon Kavas: Tšaikovski, Mussorgski, Boëllmann jt

Tallinna Trompetiansambel

Järva-Jaani kirik

Järva-Jaani kogudus ja PLMF esitlevad: Järva-Jaani kirik 30.05 kell 12.30 Tallinna Trompetiansambel - Neeme Ots, Jaan Ots, Mart Hakon Reinmets, Villem Endel Tiits Kavas: Bach, Bodin de Boismortier, Mendelssohn jt...

Õhtu operetiga / Zaitseva, Saal & Kärblane

Leevi Rahvamaja Kooli 8, Leevi, 64231 Põlva maakond

Veriora Kultuur esitleb: Leevi rahvamaja 4. juuni kell 18.00 Õhtu operetiga Olga Zaitseva (sopran), Aare Saal (bariton), Tiina Kärblane (klaver) Kavas: Lehar, Bixio, Curtis jt

Hingemuusika / Balakin & Kärblane

Rakke kirik

EEKBKL Rakke kogudus esitleb: Rakke kirik, Oru 6 6.06 kell 17 HINGEMUUSIKA Pavlo Balakin (bass), Tiina Kärblane (klaver) Kavas: Händel, Bach, Tšaikovski jt

Konkurss Raplamaa Noor Muusik

Rapla Kultuurikeskus Tallinna mnt 17a, Rapla

Rapla Kultuurikeskus 10. juuni kell 14.00 Konkurss Raplamaa Noor Muusik 2021 osalevad Raplamaa muusikakoolide õpilased Rapla, Märjamaa, Kohila, Kehtna, Kaiu ja Juuru muusikakoolidest

Hingemuusika / Balakin & Kärblane

Tartu Linnamuuseum Narva maantee 23, Tartu

Tartu Linnavalitsus esitleb: Tartu Linnamuuseum 19. juuni kell 18 HINGEMUUSIKA Pavlo Balakin (bass) ja Tiina Kärblane (klaver) Kavas: Händel, Bach, Tšaikovski jt

Hingemuusika / Sinkova & Jürgens

Vändra Martini kirik Pikk 32, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald

EELK Vändra Martini kogudus esitleb: Vändra Martini Kirik 20. juuni kell 12.30 HINGEMUUSIKA Oksana Sinkova (flööt) ja Liis Jürgens (harf) Kavas: Bach, Piazzolla, Kangro, Tüür Vaba annetus koguduse heaks!

Hingemuusika / Sinkova & Jürgens

Rõngu Mihkli kirik Tehase tn 1, Rõngu alev

EELK Rõngu kogudus esitleb: Rõngu Mihkli Kirik 20. juuni kell 18.00 HINGEMUUSIKA Oksana Sinkova (flööt) ja Liis Jürgens (harf) Kavas: Bach, Piazzolla, Kangro, Tüür Vaba annetus koguduse heaks!

Suve alguse kontsert / Tallinna Trompetiansambel

Pilistvere Rahvamaja Pilistvere küla, Viljandi

Pilistvere Rahvamaja esitleb: Pilistvere Rahvamaja 21.06 kell 18.00 SUVE ALGUSE KONTSERT Tallinna Trompetiansambel Jaan Ots, Villem Endel Tiits, Mattis Johan Mere, Mehis Martin Ots Kavas: Gershwin, Nagle, Feil jt