PLMF koolikontserdid 2019. aastal

10. jaanuar kell 17:30
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Pavlo Balakin (bass), Ralf Taal (klaver)

15. veebruar kell 14:10
Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pille Lill (sopran), Sigrid Kuulmann (viiul),
Tiina Kärblane (klaver)

21. veebruar kell 15:00
Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium
Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert
Oliver Kuusik (tenor), Ralf Taal (klaver)

21. veebruar kell 13:15
Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert
Oliver Kuusik (tenor), Ralf Taal (klaver)

21. veebruar kell 11:25
Tabivere Põhikool
Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert
Kristina Vähi (sopran), Marko Martin (klaver)

21. veebruar kell 13:00
Tartu Annelinna Gümnaasium
Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert
Kristina Vähi (sopran), Marko Martin (klaver)

14. märts kell 10:00
Laekvere Põhikool
Muusikaline emakeel
Atlan Karp (bariton), Marko Martin (klaver)

14. märts kell 12:00
Simuna Põhikool
Muusikaline emakeel
Atlan Karp (bariton), Marko Martin (klaver)

14. märts kell 12:00
Albu Põhikooli mõisa saalis
Emakeelepäev
Virgo Veldi (saksofon), Pavlo Balakin (bass),
Ralf Taal (klaver)

20. märts kell 11:00
Ambla-Aravate Kool
Kevadkontsert
Pille Lill (sopran), Tiina Kärblane (klaver)

20. märts kell 12:30
Aegviidu Kool
Kevadkontsert
Pille Lill (sopran), Tiina Kärblane (klaver)

22. märts kell 12:00
Tartu Karlova Kool
Muusikaline emakeel
Atlan Karp (bariton), Marko Martin (klaver)

25. märts kell 11:00
Pühajärve Kool
Loomade karneval
Sigrid Kuulmann (viiul), Ralf Taal (klaver)

25. märts kell 12:15
Rõngu Keskkool
Loomade karneval
Sigrid Kuulmann (viiul), Ralf Taal (klaver)

25. märts kell 13:15
Rõngu Keskkool
Loomade karneval
Sigrid Kuulmann (viiul), Ralf Taal (klaver)

22. aprill kell 11:00
Kiltsi Põhikool
Akordioniga näitusel
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

30. aprill kell 9:45
Tamsalu Gümnaasium
Pillid on meie sõbrad
Kristina Kriit (viiul), Ralf Taal (klaver)

30. aprill kell 12:20
Järva-Jaani Gümnaasium
Pillid on meie sõbrad
Kristina Kriit (viiul), Ralf Taal (klaver)

16. mai kell 12:20
Kohila Gümnaasium
Vahvad variatsioonid tšellole ja akordionile
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

16. mai kell 12:40
Oru Põhikool
Vahvad variatsioonid tšellole ja akordionile
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

23. mai kell 15:00
Ülenurme Muusikakool
TRIO HEMEIS:
Sigrid Kuulmann (viiul), Andreas Lend (tšello),
Ralf Taal (klaver)

25. mai kell 16:20
Tõrva Muusikakool
Levi-Danel Mägila (tšello), Kristina Kriit (viiul)

29. mai kell 9:50
Tapa Gümnaasium
Loomade karneval
Sigrid Kuulmann (viiul), Ralf Taal (klaver)

18. juuni kell 12:00
Haapsalu Kutsehariduskeskus
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

18. juuni kell 16:00
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus
Akordioniga näitusel
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

23. september kell 11.30
Lasteaed Kikas
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

23. september kell 10.00
Rännaku lasteaed
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

26. september kell 15.00
Ülenurme Muusikakool
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

26. september kell 12.15
Kambja Põhikool
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

26. september kell 13.05
Loo Keskkool
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

27. september kell 11:30
Kallavere Keskkool
Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

27. september kell 13.15
Lasnamäe Vene Gümnaasium
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

30. september kell 11.15
Rõngu Kool
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

30. september kell 12.15
Rõngu Kool
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

1. oktoober kell 14.00
Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium
Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

1. oktoober kell 10.45
Vihasoo Lasteaed-Algkool
Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
Oksana Sinkova (flööt), Tatjana Lepnurm (harf)

1. oktoober kell 9.00
Kolga Kool
Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
Oksana Sinkova (flööt), Tatjana Lepnurm (harf)

1. oktoober kell 10.45
Saku Gümnaasium
Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

1. oktoober kell 11.40
Saku Gümnaasium
Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
Andreas Lend (tšello), Allan Jakobi (akordion)

4. oktoober kell 14.00
Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Vene romansi saladus
Anna Dõtõna (metsosopran), Kirill Lissijenko (klaver)

4. oktoober kell 12.30
Kesklinna Vene Gümnaasium
Vene romansi saladus
Anna Dõtõna (metsosopran), Kirill Lissijenko (klaver)

8. oktoober kell 12.30
Pühajärve Põhikool
Õpetajate päeva kontsert
Neeme Ots (trompet), Kirill Lissijenko (klaver)

14. oktoober kell 14.00
Elva Gümnaasium
Akordioniga näitusel
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

14. oktoober kell 11.45
Miina Härma Gümnaasium
Akordioniga näitusel
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

17. oktoober kell 12.00
Vasta Kooli saal
Akordioniga näitusel
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

26. november kell 13:30
Jõhvi Gümnaasium
Virgo Veldi (sakasofon), Toomas Vavilov (klarnet),
Marko Martin (klaver)

26. november kell 15:30
Jõhvi Muusikakool
Virgo Veldi (sakasofon), Toomas Vavilov (klarnet),
Marko Martin (klaver)

27. november kell 11:35
Jõhvi Põhikool
Akordioniduo Mikk Langeproon ja Henry Zibo

28. november kell 13.00
Jõhvi Vene Põhikool
Pille Lill (sopran), Kristina Kriit (viiul),
Piia Paemurru (klaver)

28. november kell 16.00
Rakvere muusikakool
Meistriklass
Kristina Kriit viiulile ja Piia Paemurru klaverile

28. november kell 16.00
Rakvere Eragümnaasium
Meistriklass
Pille Lill lauljatele

29. november kell 11.00
Ehte Humanitaargümnaasium
Oksana Sinkova (flööt), Lea Leiten (klaver)

29. november kell 15.00
Kunda Muusikakool
Meistriklass
Oksana Sinkova flöödile ja Lea Leiten klaverile

12. detsember kell 17.00
Hiiumaa Ametikool
Suuremõisa saal
Neeme Ots (trompet), Kirill Lissijenko (klaver)

18. detsember kell 11:15
Rõngu Keskkool
Neeme Ots (trompet), Kirill Lissijenko (klaver),
kaastegev Pille Lill (sopran)

18. detsember kell 12:30
Rõngu Keskkool
Neeme Ots (trompet), Kirill Lissijenko (klaver),
kaastegev Pille Lill (sopran)

20. detsember kell 13.00
Jõhvi Põhikool
Jõulukontsert
Neeme Ots (trompet), Tiia Tenno (orel)

Koolikontserdid