VIRUMAA NOOR MUUSIK STIPENDIUMIFOND


on loodud Muusikute fondi PLMF eestvedamisel eesmärgiga koguda vahendeid Virumaa Noor Muusik konkursi võitjatele preemiate väljaandmiseks ning Virumaa muusikaõpilaste igakülgseks toetamiseks oma ande arendamisel.

Selleks, et stipendiumifondi võimalusi laiendada, osaleb PLMF 2022. aastal Vabaühenduste Liidu ja maakondlike arenduskeskuste võrgustike ANNETAMISTALGUTEL.

Kutsume kõiki Eestimaa inimesi tegema annetusi Virumaa muusikatalentide käekäigule kaasa aitamiseks!

Virumaa Noor Muusik konkurss on avatud Virumaa muusikakoolide õpilastele eesmärgiga tunnustada Virumaa noori muusikatalente ja nende õpetajaid. Laiemaks eesmärgiks on klassikalise muusika õppe populariseerimine Virumaal.

29.11.2022 toimub juba kolmandat aastat järjest Virumaa Noor Muusik konkurss Jõhvi Kontserdimaja kammersaalis. Kell 16 algab konkursi eelvoor ja kell 19 auhinnatseremoonia ja žüriiliikmete kontsert. Žüriisse kuuluvad väljapaistvad oma ala spetsialistid – sopran Pille Lill, viiuldaja Sigrid Kuulmann, tromboonimängija Andres Kontus, pianist Ralf Taal.

Annetamistalgudest osa võtnud annetajatel on võimalus jälgida konkursi eelvooru kell 16-18.30 ning soovi korral õnnitleda isiklikult konkursi laureaate kell 19 toimuval auhinnatseremoonial.

Annetused on oodatud selgitusega “Virumaa Noor Muusik”
EE037700771003227591
AS LHV Pank
Muusikute täiendõppe keskus MTÜ / PLMF

Annetusi saab teha aastaringselt ka pärast Annetamistalgud 2022 lõppemist.

Stipendiumid antakse üle igal aastal konkursi Virumaa Noor Muusik finaalkontserdil.