Õhtu tšellomuusikaga
14. oktoober kell 16.30
Nõmme Rahu Kirik
Andreas Lend
(tšello)
Piia Paemurru
(klaver)
Kavas Eesti heliloojate palad tšellole ja klaverile
Pärt, Eller, Sumera, Grigorjeva, Toi jt.
Vaba sissepääs
Kontserdiga pannakse alus Nõmme Rahu kiriku uue kontsertklaveri fondile ning soovikorral on võimalus oma panus anda

Lõikustänupüha kontsert- jumalateenistus
14. oktoober kell 14.00
ANNA kirik
Oliver Kuusik (tenor)
Tiina Kärblane (klaver)
Kavas: Händel, Giordani, Schubert jt

Lõikustänupüha kontsert- jumalateenistus
14. oktoober kell 11.00
Järva-Madise kirik
Oliver Kuusik (tenor)
Tiina Kärblane (klaver)
Kavas: Händel, Giordani, Schubert jt

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
9. oktoober kell 15.00
Esinevad Aavo Otsa ja Neeme Otsa
trompetiõpilased:
Willem Endel Tiits, Laur Keller, Mattis Johan Mere,
Mehis Martin Ots, Mart Reinmets, Jan Marius Laur,
Eerik Bahovski, Walter Mägimets, Rauno Rüütelmaa,
kontsertmeister Meeli Ots
Kavas:Haydn, Hansen, Balay jt
Vaba sissepääs

Tšello on meie sõber
5. oktoober kell 12.20
Vasalemma Põhikool
Tšelloduo
Andreas Lend ja Villu Vihermäe
Kavas: Boccherini, Saint-Saëns, Sting, U2 jt


Tšello on meie sõber
5. oktoober kell 10.00
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Tšelloduo
Andreas Lend ja Villu Vihermäe
Kavas: Boccherini, Saint-Saëns, Sting, U2 jt


Prantsuse ja eesti muusika
4. oktoober kell 13.15
Tartu Raatuse Kool
Oliver Kuusik (tenor)
Kristel Eeroja-Põdoja (viiul)
Tiina Kärblane (klaver)
Kavas: Faure, Debussy, Lemba, Eller jt 

 

Rahvusvaheline  muusikapäev1. oktoober kell 13.00
Elva Gümnaasium
H. Elleri Muusikakooli saksofoniansambel SaxMachine
Koosseisus:
Sopransaksofon: Emily Urla
Altsaksofonid: Mart Nikopensius, Karol Henrik Vana, Erik Johannes Lehes, Thomas Marten Sepping, Aleksander Strelkov
Tenorsaksofon: Ott Eric Ottender
Baritonsaksofon: Tarvi Leppoja
Juhendaja Ursula Chillaud
Kavas: Vivaldi, Street, Naissoo jt

 

Pillid on meie sõbrad
1. oktoobr kell 11.00
Tartu Maarja kogudusemaja saal (Õpetaja 5)
H. Elleri Muusikakooli saksofoniansambel SaxMachine
Koosseisus:
Sopransaksofon: Emily Urla
Altsaksofonid: Mart Nikopensius, Karol Henrik Vana, Erik Johannes Lehes, Thomas Marten Sepping, Aleksander Strelkov
Tenorsaksofon: Ott Eric Ottender
Baritonsaksofon: Tarvi Leppoja
Juhendaja Ursula Chillaud
Kavas: Vivaldi, Street, Naissoo

MUUSIKAREIS EUROOPAST AASIASSE
Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
1. oktoober kell 11.20  ja 12.25
Saue Gümnaasium
Pille Lill (sopran)
Madis Kari (klarnet)
Tiina Kärblane (klaver)
Kavas: Saint-Saëns, Poulenc, Mozart, Nunn jt

Rahvusvaheline  muusikapäev
1. oktoober kell 10.00
Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium
Madis Kari (klarnet)
Ralf Taal (klaver)
Kavas kaunis klassika

Kirikuklassika
30. september kell 12.30
Järva-Jaani kirik
Pavlo Balakin (bass)
Toomas Trass (orel)
kaastegev sopran Pille Lill
Kavas:Vivaldi, Händel, Schubert jt.
Vabaannetus kiriku heaks

Hingemuusika
29. september kell 16.00
Viimsi Püha Jaakobi kirik
Pavlo Balakin (bass)
Marko Martin (klaver)
kaastegev sopran Pille Lill
Kavas: Schubert, Liszt, Tšaikovski, Kapp jt
Vaba sissepääs

Pillid on meie sõbrad
Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
28. september kell 12.00
Maardu Vaba Aja Keskus
Virgo Veldi (saksofon)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas: Millhaud, Chailleaux, Uusberg jt.

Kirikuklassika
Aegviidu kirik
26. september kell 12.30
Andres Lend
 (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas vahvad variatsioonid tšellole ja akordionile
Vaba sissepääs

Tšello on meie sõber
25. september kell 10.30
Sutlema mõis
Tšelloduo
Andreas Lend
ja Villu Vihermäe
Kavas: Boccherini, Saint-Saens, Sting, U2 jt

Mõisaklassika
22. september kell 14.00
Sargvere mõis
Andres Lend
 (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas vahvad variatsioonid tšellole ja akordionile
Vaba sissepääs

Porkuni lahingu 74. aastapäev
21. september 2018
Mälestusteenistused Loksa  vennashaual kell 13.00
Vistla kalmistul kell  14.00

Trompetikvartett
koosseisus:
Neeme Ots
Laur Keller
Villem Endel Tiits
Mehis Martin Ots

Järva-Madise kihelkonnapäev
20. september kell 12.15
Järva-Madise kirik
Jaan-Villem Tiits (trompet)
Tiia Tenno (orel)
Kavas: Bach, Tartini, Albinioni jt

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
18. september kell 15.00
Tallinna
Muusikakeskkooli keelpilliorkester,
juhatab Toivo Peäske,
kontsertmeistrid Miia Olivia Onni ja Erik Rauk
Kavas Tšaikovski, Elgar, Grieg, Debussy, Lätte
Vaba sissepääs

Suveöö muusika Nissi kihelkonnas
16. september kell 21.00
Nissi kiriku koguduse maja
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi
(akordion)
Kavas vahvad variatsioonid tšellole ja akordionile

Vanavanemate päeva kontsert
9. september kell 18.00

Nõuni Kultuurimaja
Akordioniduo
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas kaunis klassika

Anna kihelkonna kontsert-jumalateenistus
9. september kell 14.00
Anna kirik
Akordioniduo
Henri Zibo ja Mikk Langeproon 
Kavas: Bach, Böellmann, Pane jt

Vanavanemate päeva kontsert
9. september kell 13.00

Simuna  Rahvamaja
Kadi Jürgens (metsosopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Tiina Kärblane (klaver)
Kavas kaunis klassika
Vaba sissepääs

Vanavanemate päeva kontsert
9. september kell 13.00

Viimsi Päevakeskus 
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas vahvad variatsioonid tšellole ja akordionile
Vaba sissepääs

Akadeemilise õppeaasta alguse kontsert
5. september kell 15.00

Tartu (Tõravere) Observatoorium
TRIO HEMEIS:
Sigrid Kuulmann (viiul)
Andreas Lend (tšello)
Ralf Taal (klaver) 
Kavas Tšaikovski Trio a-moll op. 50

2.09 kl 19 Hopneri Maja
Duo Vlorent Xhafaj (tšello, Albaania/Prantsusmaa) ja
Irina Zahharenkova (klaver, Eesti/Soome)
Kavas: Schumann, Saint-Saëns, Sibelius jt
Piletid: 12€, 8€

1.09 kl 19 Raekoda
Duo Anna-Liisa Bezrodny (viiul) ja
Jan-Erik Gustafsson (tšello, Soome)
Kavas: Glière, Kodály jt
Piletid: 15€, 12€

1.09 kell 11-18.00 Vabaduse Väljak
TARKUSE PÄEVA MUUSIKATELK
Lasnamäe, Nõmme ja Viimsi muusikakoolid,
huvikool PLMF Academia Nova: Raul Targamaa (bariton) ja Gregor Laus (tšello),
klaveriansambliselts Allegro, Kristina Vähi Laululinnud,
Sigrid Kuulmann ja tema õpilased, vaskpillikvintett Tuulisbrass,
ning viiuliansambel Võlukeeled
Vaba sissepääs

31.08 kl 19 Hopneri Maja
TRIO HEMEIS:
Sigrid Kuulmann (viiul), Andreas Lend (tšello),
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Tšaikovski, Pertmann (maailma esiettekanne)
Piletid: 12€, 8€

30.08 kl 19 Raekoda
Akordioniduo
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas: Eller, Rääts jt
Piletid: 15€, 12€

29.08 kl 19 Hopneri maja
Oksana Sinkova (flööt), Madis Kari (klarnet),
Neeme Ots (trompet), Marko Martin (klaver)
Kavas: Saint-Saëns, Kareva, Kangro, Kuulberg jt
Piletid: 12€, 8€

28.08 kl 19 Raekoda
EESTI 100 – IISRAEL 70
Sopranid Pille Lill ja Olga Shardt (Leedu),
Dmitri Potšapski (bass, Venemaa), Sofia Mazar (klaver, Iisarael)
Kavas: Mozart, Verdi, Puccini jt
Piletid: 15€, 12€

Suveöö muusika Nissi kihelkonnas
26. august kell 21.00
Nissi kirik
Trompetikvartett  Neeme Ots, Aarne Ots,
Laur Keller ja Villem Endel Tiits
Kavas: Gershwin, Armitage, Nagle jt

26.08 kl 18 Rootsi-Mihkli kirik
PEREKONTSERT – PÕLVKONNAD EV100
Peeter Paemurru (tšello) ja Adrian Paemurru (klaver),
Sigrid Kuulmann (viiul) ja noored artistid Maria Martin (tšello) ning Erik Martin (viiul),
Madis Kari (klaver) ja Jessica-Agneta Kari (laul),
Kristina Vähi (sopran) ja Marii Heleen Matesen (laul, klaver) ning Aleksander Matesen (oboe),
flööditalent Kert Vahtre ja õpetaja Angela Katkosilt,
kontsertmeistrid Susanna Onoper ja Kristi Hinsberg
Kavas: Vivaldi, Ravel, Mägi jt
Vaba sissepääs

25.08 kl 19 Raekoda
FESTIVALI AVAKONTSERT – OOPERIGALA
Olga Zaitseva (sopran), Oliver Kuusik (tenor), Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Tiina Kärblane (klaveril)
Kavas: Donizetti, Tšaikovski, Dvořák, Tamberg jt
Piletid: 15€, 12€

Marje ja Kuldar Sink’i PLMF preemia “Noor laulja 2018” üleandmin

Taasiseseisvumispäeva kontsert
21. august kell 16.00
Maardu Vaba Aja Keskus (Keemikute 12b)
Oliver Kuusik (tenor)
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas pidulpäeva meeleolus variatsioonid  häälele, tšellole ja akordionile

Taasiseseisvumispäeva kontsert
20. august 14.00

Eesti Sõjamuuseum (Viimsi mõis)
Liis Lutsoja (viiul)
Jaak Lutsoja (akordion)
Kavas: Piazzolla, Lockwood, Lutsoja  jt
Vaba sissepääs

Kontsert – jumalateenistus 
19. august kell 13.00
Pilistvere kirik
Pille Lill (sopran)
Neeme Ots (trompet)
Tiia Tenno (orel)

Taasiseseisvumispäeva kontsert
18. august kell 17.00

Sangaste Kultuurimaja
Akordioniduo
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas pidulikus meeleolus muusika
Vaba sissepääs

Klassikakolmapäevad Tallinna Loomaaias
15. august kell 19.00

Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)

Kaunimaid hetki Eesti muusikast läbi aastasaja
Festival “Orelimeister Kessler ja tema aeg” 

13. august kell 18.00
Tartu Pauluse kirik
Kristina Kriit (viiul)
Piret Aidulo
(orel)

Kaastegev sopran Pille Lill
Kavas: E. Mägi, J. Kappel, A. Marguste, K. Sink jt
Sissepääs vaba annetusega Tartu Maarja kiriku uue oreli ehituse heaks

ITAALIA ÕHTU
12. august kell 18.00
Tõrva Kirik-Kammersaal
Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Marko Martin (klaver)
kaastegev sopran Pille Lill
Kavas Itaalia romansid ja aariad

Kaunis eesti keel
10. august kell 18.00
Kuusalu Rahvamaja
Neeme Ots (trompet)
Ralf Taal (klaver)
Kaastegev sopran Pille Lill
Kavas: Härma, Tubin, Kareva jt

Pärdi Muusikaaia kontserdid Paides
10. august kell 18.00
Virgo Veldi
(saksofon)
Andreas Lend
(tšello) 
Jaak Lutsoja
(akordion)
Kavas: Quantz, Toi, Uusberg, Liit

Vaba sissepääs

Klassikakolmapäevad Tallinna Loomaaias
8. august kell 19.00
Trompetistid Neeme Ots, Aarne Ots

Laur Keller ja Villem Endel Tiits 
Kavas: Bach, Tšaikovski, Gershwin jt
Sobiva ilma korral toimuvad kontserdid õues,
toimumiskoha täpne info asub kassade juures.
Kontserdile pääseb loomaaia piletiga,
NB! Kassad on avatud kella 18-ni

5. august kell 19.00
Rapla kirik
Ines Maidre (orel)
Tallinna Huvikeskus Kullo lastekoor Ellerhein
dirigendid Anneli Mäeots ja Ilona Muhel
klaveril Reinut Tepp
Kavas erinevate rahvaste koorimuusika
Piletid 5€/3€

5.august kell 15.00
Eivere mõis
Galakontsert
Anahit Nersesyan (Armeenia), Irina Zahharenkova,
Izumi Tateno (Soome/Jaapan), Ralf Taal
Kavas: Schumann, Chopin, Liszt, Debussy, Sumera jt
Pilet 15€/10€

Koostöös Alion Baltic Rahvusvahelise muusikafestivaliga:
04.08 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja kl 19
RAPLA KEELPILLIMÄNGIJATE SUVEKOOLI LÕPPKONTSERT
Dirigent SERGEI STADLER (Venemaa)
Kavas:
12€/7€

4. august kell 19.00
Eivere mõis
Anahit Nersesyan (Armeenia)
Kavas: Bach, Grieg, Armeenia heliloojad
Pilet 10€/7€

5. august kell 12.00
Paide Raekoda
Eivere Pianistide Suvekooli
õpilaste lõppkontsert
Vaba sissepääs

3. august kell 19.00
Eivere mõis
Irina Zahharenkova
Kavas: Tšaikovski, Ravel jt
Pilet 10€/7€

Koostöös Alion Baltic Rahvusvahelise muusikafestivaliga:
03.08 Rapla kirik kl 19
RAPLA KEELPILLIMÄNGIJATE SUVEKOOLI LÕPPKONTSERT
Dirigent SERGEI STADLER (Venemaa)
Piletid 7€/5€

2. august kell 19.00
Vahastu kirik
RENESSANSIST TÄNAPÄEVA
Moraavia õpetajate meeskoor
Kavas: J. G. Handl, T. L. Victoria, G. P. Palestrina jt.
Piletid 7€/5€

Klassikakolmapäevad Tallinna Loomaaias
1. august kell 19.00

Olga Zaitseva (sopran)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas vanad vene romansid
Sobiva ilma korral toimuvad kontserdid õues,
toimumiskoha täpne info asub kassade juures.
Kontserdile pääseb loomaaia piletiga,
NB! Kassad on avatud kella 18-ni

1. august kell 19.00
Velise Õigeusu kirik
VANA- JA NÜÜDISAEGNE VAIMULIK KOORIMUUSIKA
Segakoor Daugava (Läti, Daugavpils)
dirigendid Jevgeņijs Ustinskovs ja Renāts Cvečkovskis (Läti)
Kavas: Rahmaninov, Tšaikovski, Arhangelski jt
Piletid 10€/7€

31. juuli kell 19.00
Kehtna kirik
KAMMERÕHTU ILU
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Pärt, Sibelius, Villa-Lobos jt
Piletid 7€/5€

30. juuli kell 19.00
Rapla kirik
OOPERIGALA
Rahvusvahelise Vokalistide suvekooli ooperilauljad õpetajad Pille Lill,
Gundula Hintz (Saksamaa),
Sam Krum (Austraalia/UK)
ja õpilased
Kavas: Mozart, Puccini, Verdi jt.
Piletid 12€/7€

29. juuli kell 19.00
Hageri Vennastekoguduse palvemaja
TULGE TAGASI INIMESE LAPSED
Kärt Ants Mart Jaak
J O H A N S O N
Krista Citra Joonas
Kavas vaimulik rahvamuusika
Piletid 15€/10€

29. juuli kell 18 Laatre kirik
ÜLE PIIRIDE
Kersti Ala-Murr (sopran, Eesti/Norra), Jaak Lutsoja (akordion)
Kavas: Piazzolla, Pärt, Ehala jt
Pilet 4/3

28. juuli kell 19.00
Käru kirik
LAULUD HINGELE
Pille Lill (sopran)
Kristina Kriit (viiul)
Tiia Tenno (orel)
Kavas: Vivaldi, Schubert, Saint-Saens jt
Piletid 7€/5€

27. juuli kell 19.00
Järvakandi kirik
SUVI SÜDAMES
Pirjo Levandi (vokaal)
Madis Arvisto (kitarr)
Kavas: Piazzolla , Valgre, Mägi jt.
Piletid 7€/5€

26. juuli kell 19.00
Rapla kirik
FESTIVALI AVAKONTSERT
Eest Rahvusmeeskoor
solist Iris Oja (metsosopran)
orelil Ene Salumäe
dirigent Mikk Üleoja
Kavas: Vecha Sharafjan “Stabat Mater”
Andres Lemba ”Missa”
Piletid 12€/7€

22. juuli kell 18 Hargla kirik
KUSAGIL PALVETAB
Sigrid Kuulmann (viiul), Tiina Kärblane (klaver),
kaastegev Pille Lill
Kavas: Saint-Saëns, Kreisler, M. Sink jt.
Pilet 5/4

20. juuli kell 19  Valga Rooma-Katoliku Pühavaimu kirik
SUVI SÜDAMES
Pirjo Levandi (vokaal), Madis Arvisto (kitarr)
Kavas Eesti, Prantsuse, Inglise ja Argentiina heliloojate muusika
Pilet 5/4

18. juuli kell 19 Valka Lugaži kirik
ÕHTU ILU
Olga Zaitseva (sopran), Oksana Sinkova (flööt),
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas: Bach, Händel jt
Pilet 5/4

15. juuli kell 11 Karula Maarja kirik
TULGE TAGASI INIMESE LAPSED
JOHANSONID ja Krista Citra Joonas
Kavas vaimulik rahvamuusika ja omalooming
Pilet 4/3

14. juuli kell 17 Valga Apostliku Õigeusu Issidori kirik
MAA JA MERI KIIDAVAD
Ansambel TRISKELE
Kavas vaimulikud rahvalaulud
Pilet 4/3

10. juuli kell 19 Valga Jaani kirik
AVAKONTSERT
KODUMAISED VIISID – EESTI 100
Ines Maidre (orel, Eesti/Norra)
Kaastegev Ingmar Simson-Valtin (viiul, Eesti/Norra)
Kavas: Tobias, Süda, Eller jt
Pilet 5/4

Pärdi Muusikaaia kontserdid Paides
10. juuli kell 18.00
Trompetistid Neeme Ots, Aarne Ots
Laur Keller ja Johan-Mattis Mere
Kavas: Bach, Tšaikovski, Gershwin jt 
Vaba sissepääs  

Hingemuusika
16. juuni kell 16.00
Anna kirik
Sigrid Kuulmann (viiul)
Tiina Kärblane (klaver)
kaastegev sopran
Pille Lill
Kavas: Saint-Saëns, Kreisler, M. Sink jt.
Vabaannetus!

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
12. juuni kell 15.00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
prof. Andres Uibo oreliklassi üliõpilased:
Kadri Toomoja, Elsa Marianna Mensalo
Kavas: Bach, Lübeck, Franck, Arro
Vaba sissepääs

Kirikuklassika
10. juuni kell 12.00
Tapa Jakobi kirik
Pavlo Balakin (bass)
Toomas Trass (orel)
Kavas: Vivaldi, Händel, Schubert jt.
Vaba sissepääs

Kirikuklassika
8. juuni kell 12.15
Järva – Madise Püha Matteuse kirik
Pavlo Balakin (bass)
Toomas Trass (orel)
Kavas: Vivaldi, Händel, Schubert jt.
Vaba sissepääs

Paide Pärdi Muusikaaia kontserdid
7. juuni kell 18.00
Pavlo Balakin (bass)
Piia Paemurru
(klaver)
Kaastegev sopran Pille Lill
Kavas: Mozart, Tšaikovski, Saar jt.
Vaba sissepääs  

Kirikuklassika
5. juuni kell 10.45
Hageri kirik
Neeme Ots (trompet)
Tiia Tenno (orel)
Kavas: J. S. Bach, Albinoni, Tartini jt
Vabaannetus kiriku heaks

Lipupäeva kontsert
4. juuni kell 19.30
Otepää klaasgalerii
Andreas Lend (tšello)
Rael Kõiv (klaver)
kavas romantilist melanhooliat tšellole ja klaverile
Vaba sissepääs

Tänukontsert
4. juuni kell 12.00
Simuna Rahvamaja
Andreas Lend
(tšello)
Rael Kõiv (klaver)
kavas romantilist melanhooliat tšellole ja klaverile
Vaba sissepääs

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
29. mai kell 15.00
Lõimumine läbi koorimuusika
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi lastekoor, dirigent Ljudmila Sjomina,
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi noorte segakoor, dirigent Tatjana Šumilova
Tallinna Pae Gümnaasiumi noortekoor, dirigent Arvo Luik
Kavas: Mozart, Ernesaks, Sarapik jt.
Vaba sissepääs

Kevadkontsert Eesti 100
29. mai kell 13.00
Jõhvi Põhikool
Virgo Veldi (saksofon)
Henri Zibo 
(akordion)
Kavas: Lutsoja, Kõrvits, Uusberg jt

Kevadkontsert Eesti 100
29. mai kell 12.00
Jõhvi Riigigümnaasium
Virgo Veldi (saksofon)
Henri Zibo
(akordion)
Kavas: Lutsoja, Kõrvits, Uusberg jt.

Kohvikutepäev
26. mai kell 12.00
Tamsalu Kultuurikeskus
Olive Kuusik (tenor)
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas meeleolukat klassikat

Kirikute öö kontsert
25. mai kell 20.00
Tartu Maarja kiriku koguduse saal
H. Elleri Muusikakooli saksofoniansambel SaxMachine
Koosseisus:
Sopransaksofon ja altsaksofon – Aleksander Strelkov, Ursula Chillaud
Altsaksofonid – Mart Nikopensius, Karol Henrik Vana, Thomas Marten Sepping
Tenorsaksofon – Ott Eric Ottender
Baritonsaksofonid –Saamel Sonn, Tarvi Leppoja
Kavas: Vivaldi, Granados, Naissoo jt.

Nelipüha kontsert
20. mai kell 12.30
Järva-Jaani Ristija Johannese kirik
Oliver Kuusik (tenor)
Tiia Tenno (orel)
Kaastegev sopran Pille Lill
Kavas: Widor, Härma, M. Sink jt
Vabaannetus kiriku heaks

Kevadkontsert
16. mai kell 12.30
Tamsalu Kultuurikeskus
Oliver Kuusik (tenor)
Ralf Taal (klaver)
Kavas Eesti heliloojate looming

 Emadepäeva kontsert
13. mai kell 16.00
Kasepää Rahvamaja
Maria Listra (sopran)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas: Mozart, Härma, Ehala jt
Vaba sissepääs

Perepäeva kontsert
12. mai kell 15.00
Tartu (Tõravere) Observatoorium
Esinevad H. Elleri Muusikakooli
klassikalise laulu eriala õpilased
Hedi Maaroos, Rael Rent, Joonas Käsper, Kristel Oja
Klaveril Epp Hansberg ja Jaan Kapp
Kavas: Mozart, Massenet, Tubin jt.

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
8. mai kell 15.00
Tallinna Muusikakeskkooli
õp.
Tiiu Peäske viiuliklassi õpilased
Marta Meibaum, Elisabeth Sofia Leppik, Anete Saul,
Alise Tepp, Peeter Traksmann, Kadri Karoliina Tralla,
Miia Ruubel, Jaagup Illak, Miia Olivia Onni, Iris Eva Aabloo,
Triin Veissmann, Triinu Piirsalu, Fred Heinoja, Joosep Reimaa
Kontsertmeistrid Kai Õunapuu ja Signe Hiis
Kavas: Vivaldi, SaintSaëns, Tšaikovski, Mägi jt.
Vaba sissepääs

Kevadkontsert
4. mai kell 18.00
Püha Siimeoni ja Naisprohvet Hanna Kirik (Ahtri 7)
Pille Lill (sopran)
Oliver Kuusik
(tenor)
Aivar Kaseste (tenor)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas klassikalise muusika pärlid
Heategevuskontserdi eesmärgiks on anda võimalus vähekindlustatud peredel osa võtta koguduse suvelaagrist

Kammerõhtud ERMis
3. mai kell 19.00
Eesti Rahva Muuseumi Silla-ala

Kristina Vähi (sopran)
Atlan Karp (bariton)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas: Mozart, Verdi, Puccini jt.
Vaba sissepääs

Kevadkontsert
10. aprill kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Virgo Veldi (
saksofon)
Henri Zibo (
akordion)
Kavas: Lutsoja, Kõrvits, Uusberg jt

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
10. aprill kell 15.00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
prof. Peeter Sarapuu fagotiklass:
Jakob Peäske, Martin Tuuling
klaveril Jana Peäske ja Ralf Taal
Kavas: Mozart, Koželuch, Rossini, Weber jt.
Vaba sissepääs
Kammerõhtud ERMis
5. aprill kell 19.00
Eesti Rahva Muuseumi Hurda saal 
akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon
kaastegev sopran Pille Lill
Kavas: Tšaikovski, Mussorgski, Rääts jt
Vaba sissepääs
Eesti muusika helid
4. aprill kell 19.00
Otepää Kultuurikeskus
Marten Altrov
(klarnet)
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas: H. Eller, Pärt, Sisask, Uusberg jt
Piletid  5.- / 3.-
Eesti muusika helid
4. aprill kell 15.00
Tartu (Tõravere) Observatoorium
Marten Altrov
(klarnet)
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas:
H. Eller, Pärt, Sisask, Uusberg jt
Vaba sissepääs
Kevadkontsert Albu Põhikooli mõisa saalis
20. märts kell 12.00
Pille Lill (sopran)
Marko Martin (klaver)
Kavas: Sisask, Eller, Türnpu jt
Vaba sissepääs
Hingemuusika Elvas
16. märts kell 18.00
Elva Kultuurikeskus
Pille Lill 
(sopran)
Atlan Karp (bariton)
Tiina Kärblane 
(klaver)
Kavas: Händel, Tamberg, Puccini jt 
Vaba sissepääs
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
13. märts kell 15.00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
lektor Sigrid Kuulmanni viiuliklass:
J. F. H. Cabrera (Hispaania), A. Boix (Hispaania), O. Davidyuk (Hispaania/Ukraina), L. – L. Kümnik (TMKK), L. Lember (TMKK)
Klaveril J. Fomina ja S. Hiis
Kavas: Brahms, Tšaikovski, Debussy, Ysaye, Eller, Mägi
Vaba sissepääs
Emakeele helin
8. märts kell 10.00
Hageri Rahvamaja
Kristina Vähi (sopran)
Riina Pikani (klaver)
Kavas: Ehala, Tubin, Ojakäär jt.

Laulud naistele
6. märts kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Kristina Vähi (sopran)
Riina Pikani (klaver)
Kavas: Mozart, Lehar, Puccini jt

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva kontsert
28. veebruar kell 18.00 2018
Tõrva kirik-kammersaal
Sigrid Kuulmann 
(viiul)
Henri Zibo 
(akordion)
Kavas: Lutsoja, Kõrvits, Uusberg jt

Vahvad variatsioonid tšellole ja akordionile
15. veebruar kell 18.00 2018
Kambja Kultuurikeskus
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Sibelius, Tšaikovski, Villa-Lobos jt
Vaba sissepääs

Küünlapäeva kontsert
2. veebruar kell 19.00 2018
Kõmsi Rahvamaja
Oliver Kuusik (tenor)
Sigrid Kuulmann (viiul)
Ralf Taal (klaver)
Vaba sissepääs

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
9. jaanuar kell 15.00 2018
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tšello professor Peeter Paemurru ja tema õpilane Andreas Lend, orelil professor Imbi Tarum
Kavas J. S. Bachi looming
Vaba sissepääs

Hing helisema
7. jaanuar kell 19.00 2018
Rae Kultuurikeskus
Neeme Ots (trompet)
Mihkel Kallip (trompet)
Marko Martin (klaver)
Kavas: Liszt, Brandt, Vivaldi jt
Vaba sissepääs

Hing helisema
26. november kell 16.00
Tõrva kirik-kammersaal
Kristina Kriit (viiul)
Johan Randvere (klaver)
Kavas: Chopin, Prokofjev, Saint-Saëns jt
Vaba sissepääs
Koostöös Eesti Rahva Muuseumiga:
Kammerõhtud ERM-is
23. november kell 19.00
ERM-i J. Hurda saal (Tartu)
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Sibelius, Villa-Lobos, Piazzolla jt
Vaba sissepääs!
Koostöös Eesti Rahva Muuseumiga:
Kammerõhtud ERM-is
23. november kell 19.00
ERM-i J. Hurda saal (Tartu)
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Sibelius, Villa-Lobos, Piazzolla jt
Vaba sissepääs!
Koostöös Eesti Rahva Muuseumiga:
Kammerõhtud ERM-is
23. november kell 19.00
ERM-i J. Hurda saal (Tartu)
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Sibelius, Villa-Lobos, Piazzolla jt
Vaba sissepääs!
Patküla kooli 250. aastapäeva pidulik
aktus-kontsert
18. november kell 12.00
Tõrva kirik-kammersaal
kell 13.00 PLMF kontsert
Maire Haava (metsosopran)
Oliver Kuusik
 (tenor)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Faure, Verdi, Saar jt 
Vaba sissepääs
Hing helisema
17. november kell 19.00
Rae Kultuurikeskus
Oliver Kuusik
 (tenor)
Virgo Veldi 
(saksofon)
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas: Schubert, Kapp, Uusberg jt
Vaba sissepääs
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
14. november kell 15.00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Prof. Mari Tampere-Bezrodny viiuliklass:
Gloria IlvesLinda-Anette VerteMerily LeotootsMari-Liis UrbJoonas Teppo,
Karmen Urb
Klaveril Elena Fomina
Kaastegev EMTA Kammerorkester
Kavas J. Sibeliuse muusika
Vaba sissepääs
Vahvad variatsioonid tšellole ja akordionile
12. november kell 14.00
Kolgaküla rahvamaja
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: B. Whelan, D. Ellingtoni, O.Ehala jt
Vaba sissepääs
Hingemuusika Koigi mõisas
9. november kell 19.00
Jaan Sööt (laulja ja kitarrist)
Piletid 6€/8€ eelmüügis Koigi Vallavalitsuses ja kohapeal tund enne kontserdi algust.
Eelbroneerides on võimalik tasuda ülekandega Swedbank EE052200001120081898,
Koigi Vallavalitsus. Avatud mõisakohvik.
Omavalitsuse aastapäeva kontsert
7. november kell 16.00
Maardu Vaba Aja Keskus
Olga Zaitseva (sopran)
Neeme Ots (trompet)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Haydn, Goedicke, Chopin jt
Vaba sissepääs
Hingedepäeva kontsert
2. november kell 19.00
Otepää Kultuurikeskus
Kristina Vähi 
(sopran)
Aare Saal 
(bariton, RO Estonia)
Piia Paemurru 
(klaver)
Kavas: Kalman, Lehar jt
Pilet 5€
Hingedepäeva kontsert
2. november kell 18.00
Tamsalu Kultuurimaja
Liina Fidelman (flööt)
Alla Popova (sopran)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas: Schubert, Giuliani, Bach-Gounod jt
Pilet 2€
Hingedepäeva kontsert
2. november kell 14.00
Viimsi Püha Jaakobi kirik
Kristina Vähi (sopran)
Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas: Mozart, Puccini, Rossini jt
Vaba sissepääs
Laul südames
29. oktoober kell 17.00
Nõmme Kultuurikeskus
Pille Lill (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas: Saar, Schubert, Kapp jt
Piletid eelmüügist 5€ Nõmme Kultuurikeskuses, kohapeal 7€
Hingemuusika
29. oktoober kell 12.00
Tapa Jakobi kirik 
Oliver Kuusik 
(tenor)
Maris Oidekivi-Kaufmann 
(orel)
Kavas: Schubert, Händel, Saint-Saëns jt
Vaba sissepääs
Meistrite akadeemia
27. oktoober kell 19.00
Rae Kultuurikeskus
Kristina Kriit 
(viiul)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Chopin, Prokofjev, Saint-Saëns jt
Vaba sissepääs
Hõimupäeva kontsert
19. oktoober kell 16.00
Eesti Sõjamuuseum
Andreas Lend (tšello)
Agni Hallik (kitarr)
Kavas ungari, soome, eesti muusika
Vaba sissepääs
Koostöös Eesti Rahva Muuseumiga:
Kammerõhtud ERM-is
12. oktoober kell 19.00
Eesti Rahva Muuseumi Silla-alal (Tartu)
Saksofonikvartett SaxEst:
Ivo Lille (sopransaksofon), Danel
Aljo 
(altsaksofon), Lauri Sepp (tenorsaksofon), Sulev Sommer (baritonsaksofon)
Kavas: P. Iturralde, V. Ignatjev, J. Matitia jt
Vaba sissepääs!
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
10. oktoober kell 15.00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
lekt. Oksana Sinkova flöödiklass: Xue Xiao,
Caroline Letur ja
dots. Virgo Veldi saksofoniklass: Xinju Wu
Vaba sissepääs
Õpetajate päeva kontsert
5. oktoober kell 15.00
Tamsalu Kultuurimaja
Maire Haava 
(metsosopran)
Marko Martin (klaver)
PLMF tähistab rahvusvahelist muusikapäeva:
Huvikooli Academia Nova avakontsert
Tallinna Südalinna kool
1. oktoober kell 16.00
Pille Lill (sopran)
Margareta Haverinen (sopran, Soome)
Kristina Vähi (sopran)
Alla Popova (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Oksana Sinkova (flööt)
Madis Kari (klarnet)
Ralf Taal (klaver)
Vaba sissepääs
 
Muusikaline perepäev
Tartu Maarja koguduses (Õpetaja tn 5) 
sarjas Kirikuklassika
24. september
kell 12.00 Perejumalateenistus,
millele järgneb kell 13.30
PLMF muusikute kontsert
Kristina Kriit (viiul)
Levi-Danel Mägila (tšello)
Sissepääs annetusega Tartu Maarja kiriku ülesehitamise heaks!
Koostöös Rootsi-Mihkli kirikuga:
Heategevuskontsert
Naissaare Püha Maarja kabeli heaks
23. september kell 13.00
Naissaare Püha Maarja kabel
Esinevad Tallinna Rootsi-Mihkli koguduse muusikud:
Piia Paemurru (klaver)
Kristiina Talen (vioola)
Helis Oidekivi (flööt)
Oliver Kuusik (tenor)
Peeter Paemurru (tšello)
Adrian Paemurru (klaver)
Külalisena Pille Lill (sopran)
Vaba sissepääs, oodatud on annetused kabeli jätkuva restaureerimise toetuseks

Mälestusminutid 

21. september kell 13.00
Loksa vennaskalmistu
ja kell 13.45
Vistla memoriaal
Allan Jakobi (akordion)
Kavas muusika II Maailmasõja ajastul
Muusika II maailmasõja ajastul 
21. september kell 11.00
Vaeküla kool
Allan Jakobi (akordion)
Pillid on meie sõbrad
21. september kell 10.00

Hageri rahvamaja (Vana palvemaja)
Oksana Sinkova (flööt)
Madis Kari (klarnet)
Ralf Taal (klaver)
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
12. september kell 15.00
Esinevad V Eivere Klaverifestivali Suvekoolis osalenud õpilased: Liliane Reiljan, Anna Smirnova, Madis Aasalo ja
klaveriduo KeAmo:
Farištamo Eller 
ja Merike Poom
Kavas: Beethoven, Prokofjev, Rahmaninov jt 
Vaba sissepääs
Vanavanemate päeva kontsert
sarjas Hingemuusika
10. september kell 17.00
Vihtra Külakeskuses 
Pille Lill 
(sopran)
Oksana Sinkova 
(flööt)
Jelena Ossipova 
(kitarr)
Kavas: Giuliani, Carulli, Molino jt
Piletid 5€ Piletilevis ja kohapeal
Vanavanemate päeva kontsert
sarjas Hingemuusika
10. september kell 14.00
Tartu Maarja kogudusemajas (Õpetaja tn 5)
Akordioniduo –
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas: Boellmann, Bach, Makkonen jt
Sissepääs annetusega Tartu Maarja kiriku ülesehitamise heaks!

Vanavanemate päeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
10. september kell 14.00
Viimsi Päevakeskuses
Sigrid Kuulmann (viiul)
Marko Martin (klaver),
kaastegevad:
Maria Martin (tšello) ja Erik Martin (viiul)
Kavas: Tšaikovski, Saint-Saëns, Kreisler jt

Muusikute fond PLMF toetab:
Narva ooperipäevad “ContempArt”
6.09-10.09

Ussimaarjapäeva kontsert
sarjas Kirikuklassika
8. september kell 12.15
Järva-Madise kirikus (Albu vald)
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Piazzolla, Villa-Lobos, Sibelius jt
Sissepääs annetusega 12. augusti tormis kahjustatud kiriku katuse heaks!

Tarkusepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
1. september kell 14.00
Tartu (Tõravere) Observatoorium
Sigrid Kuulmann (viiul)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Tšaikovski, Saint-Saëns, Kreisler jt

Hingemuusika
31. august kell 18.00
Elva kirik
Akordioniduo –
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kava: Boellmann, Bach, Makkonen jt
Vaba sissepääs


TALLINNA KAMMERMUUSIKA FESTIVAL
19. – 30. august 2017
Klaveritriod HEMEIS ja TEOS (Eesti/Soome),
kammeransambel BALTIC NEOPOLIS VIRTUOSI (Poola),
Eesti tippsolistide paraad Mustpeade Majas 29.08 jpm.

Muusikute fond PLMF aitab kaasa:
Vastutuult
27. august kell 19.00
Tartu Ülikooli muuseumi Valge saal
AESTUS ENSEMBLE:
Susann-Elisabeth Eessaar (viiul)
Kaido Kopli (viiul)
Markus Ülori Vokksepp (vioola)
Johannes Sarapuu (tšello)
Kristjan Veermäe (klaver)
Vaba sissepääs

Hingemuusika
sarjas Kirikuklassika
20. august kell 12.00
Tapa Jakobi kirik
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: J. Sibelius, H. Villa-Lobos, A. Piazzolla jt
Vaba sissepääs

Pidulikus Taasiseseisvumispäeva meeleolus
18. august kell 15.00
Maardu Vaba Aja Keskus
Pille Lill (sopran)
Priit Volmer (bass, RO Estonia)
Piia Paemurru (klaver)
Kava: R. Valgre, V. Ojakäär, O. Ehala jt 
Sissepääs kutsega

Koostöös Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsiga
KLASSIKAKOLMAPÄEVAD TALLINNA LOOMAAIAS
16.08 kell 19.00

Kristina Vähi
 (sopran) ja Riina Pikani (klaver)
Täiendav info  >>>

Suvekontsert
sarjas Noorte Meistrite Akadeemia
16. august kell 16.00
Eesti Sõjamuuseum
Olga Zaitseva (sopran)
Anneli Tohver (klaver)
Kavas kaunis klassikaline muusika
Vaba sissepääs

Rukkimaarjapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
15. august kell 18.00
Tartu Maarja kogudusemaja
Kristina Vähi (sopran)
Kadri Toomoja (orel)
Kavas: Bach-Gounod, Schubert, Mascagni jt
Sissepääs vaba annetusega Tartu Maarja
kiriku ülesehitamise heaks!

Koostöös Paide Kultuurikeskusega
Pärdi muusikaaia kontsert
 (Paide)
11. august kell 18.00
Saksofonikvartett SAXEST:
Ivo Lille (sopransaksofon), Rene Laur (altsaksofon), Lauri Sepp (tenorsaksofon),
Sulev Sommer (baritonsaksofon)
Vaba sissepääs

KLASSIKAKOLMAPÄEVAD TALLINNA LOOMAAIAS 
9.08 kell 19.00
EMTA dots. Aavo Otsa trompetiansambel:
Mart Reinmets, Mattis-Johan Mere,
Mehis Martin Ots, Max Hein

Trompetid öös
sarjas Noorte Meistrite Akadeemia
6. august kell 20.00
Helme lossivaremed
EMTA dots. Aavo Otsa trompetiansambel:
Mart Reinmets, Mattis-Johan Mere,
Mehis Martin Ots, Max Hein
Kavas kaunis klassikaline muusika

EIVERE KLAVERIFESTIVAL
3. – 6. august 2017
Izumi Tateno (Jaapan/Soome),
Mihkel PollMarko Martin,
Johan Randvere, kaastegevad
Sayaka Kinoshiro (viiul, Jaapan),
Sigrid Kuulmann (viiul) jt

KLASSIKAKOLMAPÄEVAD TALLINNA LOOMAAIAS
2. august kell 19.00
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas: M. Mussorgski, P. Tšaikovski, O. Pane jt

Kontsert-jumalateenistus
ja hardushetk
sarjas Hingemuusika
23. juuli kell 11.00
Viimsi Püha Jaakobi kirik
Silver Niinemets 
(trompet)
Mai Ots 
(klaver)
Kavas: Händel, Telemann, Lully jt
Vaba sissepääs

Koostöös Kadrioru lossiga

AEGUMATU OOPERIMUUSIKA
22. juuli kell 15.00
Kadrioru kontserdiväljak
Olga Zaitseva (RO, sopran)
Atlan Karp (bariton)
Pavlo Balakin (bass)
Piia Paemurru (klaver)
Vaba sissepääs

Kontsert toimub Kadrioru lossi- ja pargiansambli
sünnipäeva raames, 
vaata lisa:
http://www.kadriorupark.ee/uritused/kadriorg-299-sunnipaev/

Hingemuusika
Valga Nelja kiriku suvemuusika festivali raames
21. juuli kell 19.00
Valga Rooma-Katoliku Pühavaimu kirik 
Saksofonikvartett SAXEST:
Ivo Lille (sopransaksofon), Rene Laur (altsaksofon), Lauri Sepp (tenorsaksofon), 
Tanel Koho (baritonsaksofon)
Kavas klassikaline muusika
Pilet 5€/4€

Päikeseloojangu kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
19. juuli kell 22.08
Kuremaa loss
Pille Lill (sopran)
Priit Volmer (bass, RO Estonia)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas klassikapärlid
Pilet 5€, müügil tund enne kontserdi algust kohapeal

Hingemuusika
Valga Nelja kiriku suvemuusika festivali raames
18. juuli kell 19.00
Valka Lugaži kirik
Kristina Kriit (viiul)
Atlan Karp (bariton)
Tiia Tenno (orel)
Kavas vaimulik muusika
Pilet 5€/4€

Hingemuusika
Valga Nelja kiriku suvemuusika festivali raames
15. juuli kell 17.00
Valga Apostliku Õigeusu Issidori kirik
Läti segakoor DAUGAVA, dirigent Jevgeni Ustinskov
Kavas: Rahmaninov, Ippolit-Ivanov, Arhangelski jt
Pilet 5€/4€

Koostöös Paide Kultuurikeskusega
Pärdi Muusikaaia kontsert (Paide) 

11. juuli kell 19.00
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas: Makkonen, Mussorgski jt
…………………………………………….
Kell 18.00 esinevad muusikaaias
muusikakoolide õpilased
Vaba sissepääs

NB! Võimalik tulla kogu pere ja piknikukorvidega!
Vihma korral toimub kontsert Paide Kultuurikeskuses.
Järgmine koostöökontsert Pärdi Muusikaaias 11.08

OOPERIGALA
Rapla Kirikumuusika festivali raames

9. juuli kell 19.00
Rapla kultuurikeskus
Lauljate Suvekooli lõppkontsert: esinevad soomlased Sari Houlula, Petri Vesa,
Satu-Kristina Vesa, Petteri Loukio,
Mirka Arola, Kaisa Näreranta, Silja Sevonkari,
Outi Pekkarinen, Ulla Puukko,
Caren Maxerath (Saksamaa),
Maria Zachinyaeva (Venemaa),
Evely Heldring, Gert Kütaru, Mare Väli,
Kadi Jürgens, Kristina Vähi, Ave Aava,
Maarja Triise
Juhendajad La Scala endine ooperiprimadonna Wilma Vernochhi (Itaalia), Pille Lill, Monika Hauswalter (Saksamaa)
Pilet 5€/3€ Piletilevis ja kohapeal

XXV RAPLA KIRIKUMUUSIKA FESTIVAL
28. juuni – 9. juuli 2017
LATVIAN VOICES, TLÜ Vilistlasnaiskoor HELIA, Henri Zibo ja Mikk Langeproon,
Pille Lill, Virgo Veldi, Jaak Lutsoja,
Andreas Lend, Saksamaalt kammeransamblid, OOPERIGALA 
jt

Roman Matsov 100
Mälestuskontsert
18. juuni kell 18.00
Pärnu Raekoda
Natalie Matsov-Evans (sopran)
Kirill Lissijenko (klaver)
Kavas: Händel, Verdi, Puccini, Lehar, Tšaikovski, Rahmaninov jt
Pilet 7€/5€ Piletilevis ja kohapeal
Hingemuusika
18. juuni kell 18.00
Kuusalu kirik
Pille Lill (sopran)
Pavlo Balakin (bass)
Tiia Tenno (orel)
Kavas: Verdi, Händel, Mozart jt
Vabaannetus koguduse heaks
Hingemuusika
18. juuni kell 16.30
Viimsi Püha Jaakobi kirik
Pille Lill (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Caccini, Vivaldi, Händel jt
Vaba sissepääs
Hingemuusika
18. juuni kell 12.30
Järva-Madise kirik
Pille Lill (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Caccini, Vivaldi, Händel jt
Vabaannetus kiriku oreli renoveerimiseks
Koostöös Paide KultuurikeskusegaPärdi Muusikaaia kontsert (Paide)
13. juuni kell 19.00
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: A. Pärt, J. Sibelius, H. Villa-Lobos,
A. Piazzolla jt
…………………………………………….
Kell 18.00 esinevad muusikaaias
muusikakoolide õpilased
Vaba sissepääs
NB! Võimalik tulla kogu pere ja piknikukorvidega!
Vihma korral toimub kontsert Paide Kultuurikeskuses.
Järgmised koostöökontserdid Pärdi
Muusikaaias – 11.07 ja 11.08.
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus (Rüütli 9)
13. juuni kell 15.00

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi lastekoor, dirigent Ljudmila Sjomina,
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi noorte segakoor, dirigent Tatjana Šumilova,
Tallinna Tõnismäe Reaalkooli tütarlastekoor,
dirigent Julia Kozlova
Kavas: Pajusaar, Lüdig, Sarapik jt 
Vaba sissepääs
Koostöös Soome Instituudiga
SOOME VABARIIK 100 
10. juuni kell 15.00
Tallinna Jaani kirik
Eesti-Soome Kammerorkester 

Kavas: Britten, Kokkonen, Mozart, Pärt jt

Pildid näituselt
sarjas Noorte Meistrite Akadeemia
5. juuni kell 18.00
Loksa Kultuurikeskus
Akordioniduo Henri Zibo ja
Mikk Langeproon
Kavas: Mussorgski, Makkonen, Schmidt jt
Hingemuusika
5. juuni kell 18.00  
Kambja Kultuurikeskus
Kristina Kriit (viiul)
Johan Randvere (klaver)
Kavas: Tšaikovski, Rääts, Eller, Paganini
Vaba sissepääs
Kevadkontsert
5. juuni kell 11.00
Peipsi gümnaasium
Henri Zibo (akordion)
Mikk Langeproon (akordion)
Kavas: Makkonen, Mussorgski jt
Hingemuusika
5. juuni kell 10.00
Hageri  Rahvamaja
5. juuni  kell 11.10
Hageri Hooldekodu
Kristina Kriit 
(viiul) 
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas: Tšaikovski, Rääts, Eller, Paganini jt
Vaba sissepääs
Suur maalilaupäev
27. mai kell 16.00
Kadrioru loss
Sigrid Mutso (sopran)
Raiko Raalik (tenor)
Piia Paemurru (klaver)
Täiendav informatsioon >>>
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
26. mai kell 18.00
Elva kirik
Oksana Sinkova (flööt)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas: Giuliani, Rodrigo, Piazzolla jt
Kevad südames 
sarjas Meistrite Akadeemia
25. mai kell 18.00
Otepää Kultuurikeskus
Oliver Kuusik (tenor)
Virgo Veldi (saksofon)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Chailleux, Uusberg, Millhaud,
Liszt, Verdi jt
Kevad südames
sarjas Hingemuusika
23. mai kell 18.00
Loksa Kultuurikeskus
Virgo Veldi (saksofon)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Gluck, Massenet, Coupirin jt

Hingemuusika

21. mai kell 12.30
Järva-Madise Püha Matteuse kirik
Henri Zibo (akordion)
Kavas: Makkonen, Šoštakovitš, Kalluste jt
Vaba sissepääs

Kevadkontsert

20. mail kell 19.00
Varbuse muusikamõis (Põlvamaa)
Põlvamaa laulukoorid,
puhkpilliorkester “Karmid Torud”,
Pagana segakoor 
ja Haaslava Meeskoor,
erikülalisena sopran Pille Lill 
Vaba sissepääs

Trio HEMEIS

sarjas Meistrite Akadeemia
17. mai kell 19.00
Tartu Ülikooli aula
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Andreas Lend (tšello)
Irina Zahharenkova (klaver)
Kavas: Haydn ja Tšaikovski 
Pilet 8€/5€ Piletilevis ja kohapeal

Koostöös Paide Kultuurikeskusega

Pärdi muusikaaia kontsert (Paide)
16. mai kell 19.00
Kristina Kriit (viiul)
Levi-Danel Mägila (tšello)
Kavas: Beethoven, Ravel, Paganini, Halvorsen jt

………………………………………….
Kell 18.00 esinevad samas
PAIDE MUUSIKAKOOLI 1. a 2. klassi õpilased
Vaba sissepääs


NB! Võimalik tulla kogu pere ja piknikukorvidega!
Vihma ja külma korral toimuvad kontserdid Paide Kultuurikeskuses.
Järgmised koostöökontserdid Pärdi Muusikaaias –
13.06, 11.07 ja 11.08.

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
(Rüütli tn 9)
9. mai kell 15.00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
prof. Marje Lohuaru
kammeransambli õpilased:
Yuhua Jiang, Gao Yi, Dekelver Andries Lode, Merily Leotoots, Joonatan Jürgenson, Hanna Taube, Piret Mikalai, Gloria Ilves, Mihhail Kriiva
Kavas: Mendelssohn, Franck, Bonneau,
Beethoven
Vaba sissepääs
Kevad kosmoses
sarjas Noorte Meistrite Akadeemia
6. mai kell 14.00
Tartu Observatoorium (Tõravere)
Henri Zibo (akordion)
Kavas: Kalluste, Makkonen, Šoštakovitš jt
Vaba sissepääs
Sonaatide õhtu
29. aprill kell 18.00
Tallinna Raekoda 
Hans Christian Aavik 
(viiul)
Lea Leiten 
(klaver)
Kavas: Bach, Mozart, R. Strauss
Piletid 10€/5€ Piletilevis ja kohapeal
Ooperilegend
MARGARITA VOITES
sarjas Meistrite Akadeemia
29. aprill kell 16.00
Eesti Sõjamuuseum (Viimsi)
klaveril Piia Paemurru 
Kavas ooperipärlid
Vaba sissepääs
Virumaa Keelpillimuusika päev
sarjas Meistrite Akadeemia
28. aprill kell 16.00
Ahtme Kunstide kool
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Andreas Lend (tšello)
Kavas: Kodály, Ysaye, Halvorsen, Cassado jt
JUUBELIKONTSERT – 30 aastat laval
21. aprill kell 18.00
Kadrioru loss
PILLE LILL ja sõbrad muusikud:
Mari Tampere-Bezrodny,
Sigrid Kuulmann-Martin, 
Virgo Veldi, Peeter Paemurru,
Atlan Karp, Pavlo Balakin,
Olga Tambre
Ralf Taal,
Marko Martin jt
Kavas muusikapärlid
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
Kevadkontsert
16. aprill kell 18.00

Tamsalu Kultuurimaja
Mati Kõrts (tenor)
Neeme Ots (trompet)
Johan Randvere (klaver)
Kavas: Pärt, Rääts, Kapp jt

Operetitund Kuremaa lossis

12. aprill kell 19.00
Kuremaa loss
Kristina Vähi (sopran)
Mati Kõrts 
(tenor)
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas: J. Strauss, Curtis, Bixio jt
Piletid 5€ müügil Piletilevis ja kohapeal

Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus

11. aprill kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
lektor Teele Jõksi lauluklassi õpilased:
Marie Roos, Kadri Kõrvek, Anu-Mari Uuspõld, Johanna Maria Juhandi, Liisi Promet ja
dotsent Taimo Toomasti lauluklassi õpilased: Helen Arder, Yixuan Wang, Edgar Troon,
Egon Laanesoo, Matti Torhamo, Albert Taska
klaveril Irina Oja
Kavas: Bach, Pergolesi, Händel,
Leoncavallo jpt.
Vaba sissepääs
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
6. aprill kell 16.00
Eesti Sõjamuuseumi saal
Maria Veretenina (sopran, UK)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas: E. Kapp, A. Kapp, M. de Falla,
K. Velaskes, J. Nin jt
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
5. aprill kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Olga Zaitseva (sopran, RO Estonia)
Anneli Tohver (klaver)
Kavas: Mozart, Dvořák, Tšaikovski, Bellini jt
Piletid 8€/6€ Piletilevis ja kohapeal
PLMF ja Tallinn Music Week esitlevad:
OOPERIGALA
1. aprill kell 19.00
Estonia Kontserdisaal
III PLMF Vokalistide konkursi mõlema kategooria võitjad,
 ooperilegendid
Margarita Voites (sopran) ja Mati Palm (bass), samuti noored ooperisolistid
Maria Veretenina (sopran, UK),
Arina Verjovkina (sopran, Venemaa), Julia Muzõtšenko (sopran, Venemaa) ja Pavlo Balakin (bass),
klaveril Piia Paemurru ning Sten Lassmann,
PÄRNU LINNAORKESTER,
dir. Erki Pehk
Vokalistide konkursi võitjate väljakuulutamine ja Eesti vanema generatsiooni ooperisolistide austamine
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
PLMF ja Tallinn Music Week esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkursi Finaalid
1. aprill kell 15.30-18.30
Estonia Kontserdisaal
15.30 Põhja-Balti regiooni Vokalistide konkursi finaal (klaveriga)
Johanna Lehesvuori, Silja Aalto, Niina Laitinen, Atlan Karp, Yulianna Bawarska, Meri Siirala, Inga Słubovska
17.00 Vabariikliku Vokalistide konkursi finaal PÄRNU LINNAORKESTRIGA,
dir. Erki Pehk
Raiko Raalik, Ksenia Kutšukova, Tuuri Dede, Arete Teemets, Olga Zaitseva, Roman Tšervinko
Piletid 5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
PLMF ja BFM esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkurss 
30. märts
Tallinna Ülikooli peahoone aula
(Terra maja, Narva mnt 25)
kell 11.00
Vabariikliku Konkursi II voor (klaveriga):
Maria Melaha, Anu-Mari Uuspõld, Andrei Bogatš, Raiko Raalik, Elina Netšajeva, Ksenia Kutšukova, Tuuri Dede, Arete Teemets, Olga Zaitseva, Roman Tšervinko, Edgar Tron
kell 14.00
Põhja-Balti Konkursi II voor (klaveriga):
Aapo-Tapani Kilpelä, Alla Popova, Atlan Karp, Heidi Laakso, Heikki Halinen, Inga Slubovska, Johanna Lehesvuori, Ka Bo Chan, Kaisa Näreranta, Maria Mannermaa, Meri Siirala, Mindaugas Jankauskas, Niina Laitinen, Olesya Litnevski, Satu-Kristina Vesa, Silja Aalto, Yulianna Bawarska
 Vaba sissepääs
Paastumaarjapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
25. märts kell 16.00
Kuusalu kirik (Kuusalu tee 23)
Oksana Sinkova (flööt)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Boccherini, Mendelssohn, Schubert, Bach-Gounod jt
Vabaannetus koguduse heaks!
Muusikaga kevades
sarjas Hingemuusika
24. märts kell 18.00
Elva Raekoda
Neeme Ots 
(trompet)
Ralf Taal 
(klaver)
Kavas: Goedicke, Pauer, Pennequin, Liszt jt
Piletid 5€ Piletilevis ja kohapeal
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
22. märts kell 16.00
Viimsi Päevakeskus
Henri Zibo (akordion)
Mikk Langeproon (akordion)
Kavas: Mussorgski, Makkonen, Saar jt
Kammermuusika Raekojas
18. märts kell 18.00
Tallinna Raekoda
Irina Zahharenkova 
(klaver)
Kavas J. S. Bachi partiitad nr. 1, 2 ja 6
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
PLMF ja BFM esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkurss

16. märts kell 11.00
Tallinna Ülikooli peahoone aula
(Terra maja, Narva mnt 25)
Vabariikliku Vokalistide Konkursi
I voor (klaveriga)
Osalejate registreerimine, esinemisjärjekorra loosimine
kell 12.00
I voor koostöös Klaudia Taevi nim. konkursiga
Vaba sissepääs

Operetitund Kambjas
sarjas Hingemuusika
15. märts kell 13.00
Kambja Kultuurikeskus
Kristina Vähi 
(sopran)
Mati Kõrts 
(tenor)
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas: J. Strauss, Curtis, Bixio jt
Kevadkontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
14. märts kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal 
Andreas Lend 
(tšello)
Allan Jakobi 
(akordion)
Kavas: Tšaikovski, Brahms, Ehala jt
Piletid 8€/6€ müügil Piletilevis ja kohapeal
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
14. märts kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Prof. Mari Tampere-Bezrodny viiuliõpilased:
Linda-Anette Suss, Maria Goršenina, Kaia Voitka,
Mari-Liis Urb, Sandra Klimaite, Merily Leotoots,
Gloria Ilves, Ann-Meeta Teppo, Jekaterina Sizova,
Karmen Urb, Adriana Mass, Joonas Teppo,
Peeter Margus, Klaus-Peter Haav, Kristjan Rudanovski,
klaveril Jelena Fomina
Kavas: Wieniawski, Bach, Paganini, Mozart, Vieuxtemps
Vaba sissepääs
Hingemuusika
12. märts kell 14.00
EELK Tartu Maarja kogudusemaja saal (Õpetaja tn 5)
Oksana Sinkova (flööt)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Boccherini, Mendelssohn, Schubert, Bach-Gounod jt
Sissepääs vaba annetusega Tartu Maarja kiriku ülesehitamise heaks
Meistrite Akadeemia
10. märts kell 18.00
Loksa Kultuurikeskus
Oksana Sinkova (flööt)
Liina Fidelman (flööt)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Chaminade, Doppler, Enescu, Verdi jt
Meistrite Akadeemia
10. märts kell 15.00
Maardu Kunstide Kool
Oksana Sinkova (flööt)
Liina Fidelman (flööt)
Ralf Taal (klaver)
Kavas romantiline muusika

Naistepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
8. märts kell 19.00
Otepää Kultuurikeskus
Pavlo Balakin 
(bass)
Sten Lassmann 
(klaver)
Kavas: Kapp, Gounod, Eller, Sviridov jt
Vaba sissepääs

Naistepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
7. märts kell 14.00
Tartu (Tõravere) Observatoorium
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Tšaikovski, Brahms, Ehala jt

Iidsete teadmiste õhtud
1. märts kell 18.00
Restoran FARM (Müürivahe 27b)
Meenutades Gunnar Aarmat
vestlevad August Aarma jt
vaba mikrofon,
muusikalised vahepalad:
Pille Lill (sopran)
Peeter Paemurru (tšello)
Olga Tambre (klaver)
Vaba sissepääs

IV Virumaa Kammermuusika päev
“Eesti meeleolud”
sarjas Meistrite Akadeemia
28. veebruar kell 16.00
Ahtme Kunstide kool
Kristina Kriit 
(viiul)
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas eesti heliloojate muusika

Vabariigi Aastapäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
24. veebruar kell 16:00
Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Saksofonikvartett Saxest –
Ivo Lille, Danel Aljo,
Lauri Sepp, Sulev Sommer
Kavas: Eller, Kõrvits, Iturralde jt
Vabariigi Aastapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
22. veebruar kell 14.15
Maardu Vaba Aja Keskus
Andres Köster (tenor)
Atlan Karp (bariton)
Johan Randvere (klaver)
Kavas pidupäeva meeleolus muusika
Kammermuusika Raekojas
21. veebruar kell 19:00
Tallinna Raekoda
Anna-Liisa Bezrodny 
(viiul)
Marko Martin 
(klaver)
Kavas: Beethoven, Prokofjev
Pilet 12€/8 €
FB üritus
Meistrite Akadeemia
20. veebruar kell 15:30
Lasnamäe Muusikakool
Anna-Liisa Bezrodny 
(viiul)
Marko Martin 
(klaver)
Kavas: Beethoven, Prokofjev
Sõbrapäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
14. veebruar kell 18.00
Elva Raekoda
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)
kaastegev Pille Lill (sopran)
Kavas: Mozart, Beethoven, Kreisler jt
Pilet 7€
Kodumaine viis
sarjas Meistrite Akadeemia
11. veebruar kell 16.00
Loksa Kultuurikeskus
Kristina Kriit 
(viiul)
Atlan Karp 
(bariton)
Marko Martin 
(klaver)
Kavas klassikaline muusika
Vaba sissepääs
TALLINNA TALVEFESTIVAL
“TÕSTA PILK JA AVA SÜDA”
3. – 11. veebruar
A. Teemets, A. Bogatš, A. Karp,
L. Pogorelich (Horvaatia), V. Veldi,
S. Kuulmann-Martin, A. Lend, M. Kari,
K. Fialová (Tšehhi), K. Kriit, N. Ots,
I. Zahharenkova, R. Taal,
M. Martin, T. Tenno,
EMTA keelpilliorkester
Meistrite Akadeemia
2. veebruar kell 18.30
Kärdla Kultuurikeskus
Madis Kari (klarnet)
Andreas Lend (tšello)
Marko Martin (klaver)
Kavas: Beethoven, Brahms
Pilet 7€/5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
Meistrite akadeemia
20. jaanuar 2017 kell 11.20
Saue gümnaasium
Atlan Karp (bariton)
Kristina Kriit (viiul)
Marko Martin (klaver)
Kavas klassikaline muusika
Hingemuusika

9. jaanuaril kell 18.30

Kärdla Kohvik Rannapaargu
Pirjo Levandi (vokaal)
Kaido Kodumäe (kitarr)
Kavas laulud lumest ja armastusest
Vaba sissepääs
Hingemuusika
9. jaanuar kell 18.00
Maardu Vaba Aja Keskus
Maria Veretenina (sopran)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas muusikat erinevatelt maailmakuulsatelt heliloojatelt
Vaba sissepääs
Loomade Karneval
9. jaanuaril kell 11.30
Lauliku Lasteaed
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)
Loomade Karneval
9. jaanuaril kell 10.00
Tallinna Rännaku Lasteaed
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)