– PLMF ACADEMIA NOVA –
Tallinna Südalinna Koolis (Liivaia 23)

2017. aasta oktoobris loodud huvikool kutsub muusikahuvilisi. Oodatud on nii eelkooliealised lapsed kui juba küpses eas täiskasvanud –
kõik, kellel muusikaarmastus hinges.

Uut kooli võib nimetada eelkõige KLASSIKALISE LAULU KOOLiks, kus lauluoskust on võimalik arendada väljapaistvate ooperisolistide juhendamisel nagu
Pille Lill, Kristina Vähi, Alla Popova, Atlan Karp, Oliver Kuusik, Mati Kõrts, Aare Saal jt.

Huvikooli idee looja ja eestvedaja, Pille Lille arvates, saab laulutehnikaga alustada tutvust juba varases eas ja täiendada pole kunagi hilja. Hääletehnika omandamine loob võimalusi kaasalöömiseks erinevates muusikažanrites ja pakub igapäevaselt hingele rõõmu.

Koolis on võimalik õppida erinevaid instrumente professionaalsete eesti muusikute juhendamisel nagu Ralf Taal (klaver), Sigrid Kuulmann ja Kristina Kriit (viiul), Andreas Lend (tšello), Oksana Sinkova (flööt), Neeme Ots (trompet), Madis Kari (klarnet), Virgo Veldi (saksofon), Henri Zibo (akordion) jt. Valikus on kõik pillid vastavalt õpilase huvidele.

ACADEMIA NOVA koolis toimuvad ka näitlejameisterlikkuse-, liikumise-, solfedžo- ja muusikaloo tunnid ning korraldame vestlus-kohtumisi, erinevaid koolitusi, meistrikursuseid ja loengute sarju.

Lähitulevikus alustab tegevust RAHVUSVAHELINE OOPERISTUUDIO, mille raames lavastatakse ooperikatkendite produktsioone.

TULE JA AVASTA ENDAS MUUSIKAARMASTUS!

Küsi lisainfot ja registreeru uude huvikooli aastaringselt, kirjutades vabas vormis plmfacademia@gmail.com või helistades +372 51 14077, Pille Lill.

Huvikool on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemi ja seega on võimalik näidata õppetasu tuludeklaratsioonis koolituskuluna, millest tagastatakse summa vastavalt kehtivale tulumaksule 20%.