Open/Close Menu Planet Of Talent

Tere tulemast Pille Lille Muusikute Fondi!

PLMF loodi 2003. aastal heategevusliku missiooniga ooperilaulja Pille Lille eestvedamisel, et toetada andekaid muusikuid nende professionaalsete oskuste edasiarendamisel. Interpreetidele esinemisvõimaluste pakkumiseks korraldame kontserte nii Eestis kui välismaal ja oleme kutsunud ellu Tallinna Kammermuusika Festivali, Tallinna Talvefestivali, Väike-Maarja Muusikafestivali (sh Vokalistide konkurss), Eivere Klaverifestivali (sh Suvekool pianistidele) ja Virumaa Muusikafestivali. PLMF on ka Rapla Kirikumuusika Festivali organiseerija (sh Rahvusvaheline Rapla Suvekool keelpillimängijatele ja lauljatele). 2017. aastal loodi PLMF Academia Nova Keskus, mille raames tegutseb huvikool. Mitmed laiahaardelised koostööprojektid leiavad aset PLMF juhtimisel (sh Euroopa Liidu ja Integratsiooni projektid) ning kuulume suurimate klassikalise muusika valdkonna rahvusvaheliste organisatsioonide ridadesse.

JÄRGMISED KONTSERDID:

Calendar of Sündmused

E E

T T

K K

N N

R R

L L

P P

0 sündmused,

1 event,

0 sündmused,

1 event,

1 event,

1 event,

3 sündmused,

-

Talendishow annetekoda 2024

0 sündmused,

1 event,

1 event,

1 event,

1 event,

2 sündmused,

3 sündmused,

0 sündmused,

0 sündmused,

0 sündmused,

1 event,

1 event,

1 event,

2 sündmused,

0 sündmused,

0 sündmused,

0 sündmused,

0 sündmused,

1 event,

1 event,

0 sündmused,

0 sündmused,

0 sündmused,

0 sündmused,

0 sündmused,

1 event,

2 sündmused,

0 sündmused,

UUDISED

Homme, 14.07 EMTA kontserdi- ja teatrimaja laval saab kuulda maailmakuulusat Itaalia tenorit Fabio Armiliatot ja tema juhendatavaid ooperisoliste.   Maailma tipptenor Fabio Armiliato esineb koos Rapla Suveakadeemias osalenud ooperisolistidega 14.07…

Täna õhtul Rapla festivalil maailmakuulsa Itaalia tenori Fabio Armiliato juhendatavad ooperisolistid ja homme Maarjamaa Filharmoonikud. XXXII Rapla Kirikumuusika Festivali 30.06.-14.07 viimased kontserdid toovad Raplamaale maailma tipptenori Fabio Armiliato juhendatavad ooperisolistid….

Homme astub publiku ette Rapla festivali peaesineja Klaaspärlimäng Sinfonietta ja Hans Christian Aavik. Homme, 6.07 kl 19 Rapla kirikus esineb Klaaspärlimäng Sinfonietta ja noor viiulivirtuoos Hans Christian Aavik, kelle esituses…

PLMF FESTIVALID

TALLINNA TALVEFESTIVAL

Festival on loodud, et tuua aasta kõige pimedamasse aega veidike valgust läbi kontserdielamuste. Kaarli- ja Rootsi-Mihkli kirikus, Hopneri Majas ja Raekojas kõlab muusika nii Eesti kui välismaa parimate interpreetide esituses. Festivali raames toimuv heategevuskampaania “Tõsta pilk ja ava süda” on alates 2006. aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas.

TALLINNA KAMMERMUUSIKA FESTIVAL

Festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. Meie kauni pealinna väärtmuusikafestival on koondatud lühikesse perioodi ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. Festivali on pärjatud Euroopa Festivalide Liidu EFFE kvaliteedimärgisega aastal 2015-2018.

RAPLA KIRIKUMUUSIKA FESTIVAL

Festival sai alguse 1993. aastal koostöös Soome kirikumuusikutega eesmärgiga tutvustada maailma rikkalikku muusikapärandit. Aastate jooksul on ette kantud arvukalt klassikalise muusika kullafondi kuuluvaid teoseid ning mitmeid suurvorme. 1997. aastast toimuvad festivali kontserdid ka teistest Eesti linnades ja maakodades. Festivali raames toimub alates 2010. aastast Rahvusvaheline Rapla Suvekool lauljatele ja keelpillimängijatele.

VIRUMAA MUUSIKAFESTIVAL

Virumaa Muusikafestival on loodud eesmärgiga pakkuda Ida- ja Läänevirumaa piirkonnas kontsrdielamusi Eesti parimate muusikute esitusel. Esimesel festivalil toimus seitse avalikku kontserti, viidi noorteprogrammi raames läbi õpitoad erinevatele instrumentidele ja Jõhvi üldhariduskoolides toimusid koolikontserdid.

EIVERE KLAVERIFESTIVAL

Festival sai alguse 2013. aastal koostöös Eivere mõisaga Eesti ja Jaapani vaheliste kultuurisuhete arendamiseks. Kaunis mõisasaalis asetseval Bösendorfer kontsertklaveril on esinenud suurepärased pianistid Eestist, Jaapanist, Armeeniast ja Soomest ning esitletud on noorema põlvkonna andekaid klaverimängijaid. 

7 KIRIKU SUVEMUUSIKA FESTIVAL


PLMF-i koostöö festivaliga sai alguse 2015. aastal. Festivali raames on toimunud mitmeid eripalgelisi kontserte, kus esinejate seas on olnud sellised väljapasitvad muusikavaldkonna esindajaid nagu saksofonikvartett SaxEst, Läti segakoor Daugava, Vennad Johansonid, ansambel Triskele, viiuldaja Kristina Kriit, bariton Atlan Karp, organistid Ines Maidre, Tiia Tenno  jpt.

TELLI MUUSIKUID

TOETAJAD

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop