II VIRUMAA MUUSIKAFESTIVAL 26.11-6.12.2020
Virumaa Noor Muusik 2020 konkurss

Virumaa Muusikafestival on loodud eesmärgiga pakkuda Ida- ja Läänevirumaa piirkonnas kontserdielamusi
Eesti parimate muusikute esituses.
Teist korda toimuval festivalil saab publik nautida kontserte Kohtla-Järvel, Illukal, Tapal, Sillamäel, Kundas, Kiviõlis ja Jõhvis.
Festivali noorteprogrammi raames viivad tippmuusikud läbi õpitoad erinevatele instrumentidele muusikakoolides ning üldhariduskoolides toimuvad koolikontserdid.

Festivali kõikidele kontsertidele on vaba sissepääs!

FESTIVALI KAVA

26. november

KONTSERT JA ÕPITOAD 26. NOVEMBRIL JÄÄVAD ÄRA COVID-19 TÕTTU!

18.00 Narva Kultuurikeskus Rugodiv
BEETHOVEN 250
Irina Zahharenkova (klaver)

16.00 Narva Muusikakool
Õpituba Narva Muusikakooli kooriosakonna lauljatele
Juhendaja Pille Lill

14.00 Jõhvi Muusikakool
Õpituba klaveri õpilastele
Juhendaja Irina Zahharenkova

28. november

16.00 Kiviõli Rahvamaja
KLARNETIDUO
Marten Altrov ja Martin Kuusk
Kavas: Bach, Mendelssohn, Crusell jt


KONTSERT JÄÄB COVID19 TÕTTU ÄRA
29. november

18.00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus
EESTI RAHVUSMEESKOOR
Dirigent Mikk Üleoja
Kavas: Tšaikovski, Sviridov, Kreek, Tormis jt

1. detsember

18.00 Sillamäe Kultuurikeskus
Elena Bražnik (sopran, Ukraina), Kristina Kriit (viiul) ja Ralf Taal (klaver)
Kavas: Beethoven, Debussy, Rimski-Korsakov, Rahmaninov jt

16.00 Sillamäe Muusikakool
Õpitoad laulu, viiuli ja klaveri õpilastele
Juhendajad Elena Bražnik, Kristina Kriit ja Ralf Taal

13.15 Jõhvi Vene Põhikool
Kontsert-õpituba
Kristina Kriit
(viiul) ja Ralf Taal (klaver)

2. detsember

18.00 Viru-Nigula Kultuurikeskuse Kunda linna klubi
Oksana Sinkova (flööt), Sigrid Kuulmann (viiul), Ralf Taal (klaver)
Kavas: Beethoven, Tšaikovski jt

15.30 Rakvere Eragümnaasium
Õpitoad flöödi, viiuli ja klaveri õpilastele
Juhendajad Oksana Sinkova, Sigrid Kuulmann ja Ralf Taal

13.00 Kunda Ühisgümnaasium
Oksana Sinkova (flööt), Sigrid Kuulmann (viiul), Ralf Taal (klaver)

3. detsember

18.00 Jõhvi Kontserdimaja
VIRUMAA NOOR MUUSIK 2020 konkursi finaal-lõppkontsert
Esinevad konkursi võitjad

TALLINNA TROMPETIANSAMBEL
Koosseisus Neeme Ots, Jaan Ots, Villem Endel Tiits ja Mattis-Johan Mere
Kavas: Bach, Telemann, Bodin de Boismortier jt

15.30-17.00 Jõhvi Kontserdimaja
Virumaa Noor Muusik 2020 eelvoor

JÕHVI PÕHIKOOL JÄÄB COVID19 TÕTTU ÄRA

12.30 Jõhvi Põhikool
Kontsert-õpituba

Peeter Paemurru (tšello), Neeme Ots (trompet), Jaan Ots (klaver)

4. detsember

18.00 ILLUKA MÕIS
Atlan Karp (bariton), Eve Neumann (saksofon)
Andreas Lend (tšello), Mikk Langeproon (akordion)
Kavas: Piazzolla, Ryo Noda, Valgre jt

ÕPITUBA JA KONTSERT-ÕPITUBA JÄÄB COVID19 TÕTTU ÄRA
16.00 Ahtme Kunstide Kool

Õpitoad tšello, saksofoni, akordioni ja laulu õpilastele
Juhendajad Andreas Lend, Eve Neumann, Mikk Langeproon ja Atlan Karp

13.30 Jõhvi Gümnaasium
Kontsert-õpituba
Atlan Karp
(bariton), Eve Neumann (saksofon)
Andreas Lend
(tšello), Mikk Langeproon (akordion)

5. detsember

18.00 Tapa Kultuurikoda
AKORDIONIDUO
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas: Boellmann, Scarlatti, Tšaikovski jt

6. detsember

18.00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus
OOPERIGALA
Olga Zaitseva (sopran), Ivo Posti (kontratenor), Pavlo Balakin (bass)
klaveril Piia Paemurru
Kavas: Händel, Tšaikovski, Rossini, Verdi jt

Festival avaldab siirast tänu toetajatele:

ja partneritele: