Kohtumiseni XII Tallinna Talvefestivalil 19. – 23. veebruar 2019!

Festival aitab tuua pimedasse veebruarikuusse veidike valgust traditsioonilistes kontserdipaikades nagu Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja, Hopneri maja ja Rootsi-Mihkli kirik.

Alates 2006. aastast on festival pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas ja oleme selleks loonud heateo algatuse motoga “TÕSTA PILK JA AVA SÜDA“.  2018. aastal aitasime üheskoos Vanalinna Muusikakooli, et võimaldada erivajadustega lastele senisest rohkem tugiisikute poolt toetatud muusikaõpet. Annetasime kogu festivali piletitulust 25% ning samuti kutsume Teid annetama meie arveldusarvel: EE803300332069700006, MTÜ Muusikute täiendõppe keskus, märgusõnaga “Tõsta pilk ja ava süda”.

Eelnevatel aastatel oleme kogunud raha Käo puuetega laste keskusele muusikaterapeutide koolitamiseks ja pillide ostmiseks, MTÜ-le Nirk igapäevaste sõidukulude katteks, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidule bussi jaoks, et transportida toitu ning Saaremaa lastele. Aastatel 2011-2015 kogusime vahendeid PLMF Pillifondi, et aidata Eesti tippinterpreete kvaliteetsete instrumentide soetamisel.

2018. aasta festivali raames tähistas Muusikute fond PLMF oma 15. sünnipäeva piduliku Galakontserdiga Estonia Kontserdisaalis 7. veebruaril kell 19.00, millest Klassikaraadio tegi otseülekande!

XII TALLINNA TALVEFESTIVAL 19.-23. veebruar 2019
Festivali Avakontsert
Rootsi-Mihkli kirik
19. veebruar kell 15.00
PLMF muusikute tervitus
Vaba sissepääs  

Tallinna Raekoda
20. veebruar  kell 19.00
Oksana Sinkova (flööt)
Ralf Taal (klaver) 

Tallinna Raekoda
21. veebruar kell 19.00
Olga Zaitseva (sopran)
Michael Hyokun Ha (tenor, Korea/Itaalia)
Piia Paemurru (klaver)

22 kell 19.00 – Tallinna Raekoda
Irina Zahharenkova (klaver)
Kavas: Tšaikovski, Prokofjev    

Festivali lõppkontsert EV100
23. veebruar kell 16.00
Kaarli kirik
RO Estonia poistekoor, dir. Hirvo Surva
Estonia Seltsi segakoor, dir. Heli Jürgenson
solist Oliver Kuusik (tenor)
Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkester, dir. Jaan Ots
Kavas: C. Kreek – Reekviem, J. Sibelius – 7. sümfoonia

—————————–
PLMF Academia Nova esitleb:
Tenor  Michael Hyokun Ha  meistrikursus
19-20.02, osavõtajatele esinemine Tallinna Raekojas 21.02 kl 19.00 Tallinna Talvefestivali raames
Hind: 50€

Festivali Sündmused:

Leia Sündmused

Sündmuste vaates navigeerimine

Past Events

Sündmused List Navigation

juuli 2018
03
juuli
08:00 — 17:00
@
Info

SUVEKOOLI LÕPPKONTSERT dirigent SERGEI STADLER (Venemaa)

RAPLA KIRIKUMUUSIKA FESTIVAL 26.07.-5.08.2018  Koostöös Alion Baltic Rahvusvahelise muusikafestivaliga:   L. 4. august kell 19.00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja  RAPLA KEELPILLIMÄNGIJATE SUVEKOOLI LÕPPKONTSERT Klaveriduo – Min Kwon (USA) ja Michael Bulychev-Okser (USA)  RAPLA SUVEKOOLI ja ALION BALTIC FESTIVALI KAMMERORKESTER Dirigent SERGEI STADLER (Venemaa) Kavas: Mozart, Rahmaninov, Saint-Saens jt ​Piletid 12€ / 7€ ​LOE LÄHEMALT http://www.raplafestival.ee/kpsuvekooli-loppkontsert2 OSTA PILET PILETID PILETILEVIST HINNAGA 5€-15€, SAADAVAL FESTIVALI PASS 30€-50€!

august 2018

Olga Zaitseva (sopran), Oliver Kuusik (tenor), Aare Saal (bariton, RO Estonia), Tiina Kärblane (klaver)

    25.08 kl 19 Raekoda  FESTIVALI AVAKONTSERT – OOPERIGALA Olga Zaitseva (sopran) Oliver Kuusik (tenor) Aare Saal (bariton, RO Estonia) Tiina Kärblane (klaveril) Kavas: Donizetti, Tšaikovski, Dvořák, Tamberg jt Pilet 15€ / 12€  PLMF Marje ja Kuldar Sink’i preemia “Noor laulja 2018” üleandmine pr Mari-Ann ja hr Tunne Kelami poolt   KAVA / PROGRAMME Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) Papageno ja Papagena duett oop. “Võluflööt” / Papageno and Papagena duet op. “Die Zauberflöte / The Magic Flute” Antonín Dvořák (1841-1904) Russalka aaria oop. “Russalka” / Rusalka’s…

PEREKONTSERT – PÕLVKONNAD EV100

              26.08 kl 18 Rootsi-Mihkli kirik PEREKONTSERT – PÕLVKONNAD EV100 Peeter Paemurru (tšello), Adrian Paemurru (klaver), Sigrid Kuulmann (viiul) ja noored artistid  Erik Martin (viiul), Maria Martin (tšello), Madis Kari (klaver) ja Jessica Kari (laul),  flööditalent  Kert Vahtre ja õp. Angela Katkosilt, klaveril Olga Kulikova,  Susanna Onoper ja Kristi Hinsberg Kavas:Vivaldi, Ravel, E. Aarne, E. Mägi jt  Vaba sissepääs  

EESTI 100 – IISRAEL 70

EESTI 100 – IISRAEL 70 28. august kell 19.00 Raekoda Olga Shardt (sopran, Leedu) Dmitri Potšapski (bass, Venemaa) Sofia Mazar (klaver, Iisarael) kaastegev Pille Lill (sopran) Kavas: Mozart, Verdi, Puccini jt Piletid 15€/12€   KAVA / PROGRAMMA Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) Don Giovanni ja Zerlina duett / Duet of Don Giovanni and Zerlina “La ci darem la mano” oop. “Don Giovanni” “Exsultate, jubilate” Alleluia Giuseppe Verdi (1813-1901) Kuningas Philipi aaria / Aria of King Philip “Ella giammai m’amò” oop. “Don Carlos” Charles Gounod…

29
august
19:00 — 20:00
Info

Oksana Sinkova (flööt), Madis Kari (klarnet), Marko Martin (klaver)

29.08 kell 19.00 Hopneri maja Oksana Sinkova (flööt), Madis Kari (klarnet), Marko Martin (klaver) Kavas: Saint-Saëns, Tamberg, Tally jt Piletid 12€ / 8€ KAVA / PROGRAMME Eino Tamberg (1930-2010) Aria Mirjam Tally (*1976) Veetilgas sätendab veel möödundaastane päike (flöödile ning tiibeti kellukestele) / Last year’s sun still glitters in the drop of water (for flute and Tibetan bells) Peeter Saar Neli mõtisklust / Four Contemplations Lepo Sumera (1950-2000) Vaikiv Odalisk / Silent Odalisque Heino Eller (1887-1970) Kodumaine viis / Homeland Tune Orus / In…

Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon

30.08 kl 19 Raekoda Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon Kavas: Eller, Rääts jt Piletid: 15€, 12€ HENRI ZIBO alustas akordioniõpinguid 10-aastaselt Haapsalu Muusikakoolis (õp. Sirje Roogla), lõpetades muusikakooli kiitusega. Õpingud jätkusid 2012-2015 Tallinna Muusikakeskkoolis (õp. Aivi Tilk) ning alates 2015. aasta sügisest Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (õp. Tiina Välja). H. Zibo on pälvinud Loode-Eesti regiooni akordionistide konkursil III koha (2008, 2010) ja I koha (2012); VII ja VIII vabariiklikul noorte akordionistide konkursil I koha; telekonkursil “Klassikatähed 2014” II koha ning Lätis, Daugavpilsis toimunud…

31
august
19:00 — 20:00
Info

Trio Hemeis

    31.08 kl 19 Hopneri Maja TRIO HEMEIS: Sigrid Kuulmann (viiul), Andreas Lend (tšello), Ralf Taal (klaver) Kavas: Tšaikovski, Pertmann (maailma esiettekanne) Pilet 12€ / 8€    KAVA / PROGRAMMA Aaro Pertmann (*1971) “Suure-Jaani eleegia” op. 45 (2016) tšellole ja klaverile / for cello and piano (maailma esiettekanne / world premiere)  Pjotr Tšaikovski (1840-1893) Trio a-minor op. 50 Pezzo elegiaco – Moderato assai Tema con variazioni – Andante con moto   SIGRID KUULMANN on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA). Ta on…

september 2018

TARKUSE PÄEVA MUUSIKATELK

    1.09 kell 11-18.00 Vabaduse Väljak TARKUSE PÄEVA MUUSIKATELK Lasnamäe, Nõmme ja Viimsi muusikakoolid, klaveriansambliselts Allegro, huvikool PLMF Academia Nova, Kristina Vähi Laululinnud, Sigrid Kuulmann ja tema õpilased,  vaskpillikvintett Tuulisbrass ning viiuliansambel Võlukeeled Vaba sissepääs

Duo Anna-Liisa Bezrodny (viiul) ja  Jan-Erik Gustafsson (tšello, Soome)

        1.09 kl 19 Raekoda  Duo Anna-Liisa Bezrodny (viiul) ja Jan-Erik Gustafsson (tšello, Soome) Kavas: Glière, Kodály jt Pilet 15€ / 12€   KAVA / PROGRAMME Georg Friedrich Händel (1685-1759) / Johan Halvorsen (1864-1935) Passacaglia Reinhold Glière (1875-1956) Kuus pala viiulile ja tšellole / Six pieces for violin and violoncello from “Huit Morceaux” Op. 39 1.Prelude, 2. Gavotte, 3. Berceuse, 4. Canzonetta, 5. Intermezzo, 7. Scherzo Zoltán Kodály (1882-1967) Duo viiulile ja tšellole / Duo for violin and cello Op 7 (1914) Allegro serioso,…

Duo Vlorent Xhafaj (tšello, Albaania/Prantsusmaa) ja Irina Zahharenkova (klaver, Eesti/Soome)

2.09 kl 19 Hopneri Maja Duo Vlorent Xhafaj (tšello, Albaania/Prantsusmaa) ja Irina Zahharenkova (klaver, Eesti/Soome) Kavas: Schumann, Saint-Saëns, Sibelius jt Pilet 12€ / 8€   KAVA / PROGRAMMA Johann Sebastian Bach (1685-1750) Sonaat/ Sonata nr.1 BWV 1027 G-Duur / G Major Adagio Allegro Ma non Tanto Andante Allegro Moderato Ernest Chausson (1855-1899) Pièce op. 39 Jean Sibelius (1865-1957) Malinconia op. 20 Adagio pesante *** Camille Saint-Saëns (1835-1921  Sonaat / Sonata nr. 1 op. 32 c-minor Allegro Andante tranquillo sostenuto Allegro moderato Robert Schumann (1810-1856)…

+ Export Events

Toetajad-sponsorid 2018. Täname!

 

Kommunikatsioonipartnerid

Tootesponsorid

 

 

Koostööpartnerid