Open/Close Menu Planet Of Talent

Pressiteade
26. mai 2021
Muusikute fond PLMF

Muusikute fond PLMF avab rahvusvahelise ooperistuudio.

Sel suvel esmakordselt alustav stuudio annab ajavahemikus 14. juuni – 24. juuli lastele, noortele ja harrastajatele võimaluse professionaalsete juhendajate käe all osa saada laulu ja liikumistundidest, tööst lavastaja ja kontsertmeistriga. Registreerumine on avatud 30. maini 2021.

“Suur rõõm on, et PLMF on jõudnud uue teetähiseni,” ütleb ooperistuudio looja ja eestvedaja Pille Lill. “Eestil on suur potentsiaal ooperimaailmas, kuna oleme laulumaa ja stuudio annab võimaluse lauluhuvilistel oma annet viimistleda ja arendada.”

Stuudiosse on oodatud lauluhuvilised kahes vanuseastmes: lapsed (alates vanusest 10) ja noored (kuni vanuseni 18) ning harrastajad (alates vanusest 19). Stuudio õpetajad-juhendajad on Pille Lill, Maria Veretenina, Kristina Vähi, Marion Melnik, Elena Bražnik, Annaliisa Pillak, Ivo Posti, Mati Kõrts, Pavlo Balakin, Alar Haak jt.

Registreerunutele toimub ettelaulmine stuudiosse vahemikus 5.-8. juuni.

Laulutunnid viiakse läbi ajavahemikus 14.06-17.07 nii kontaktõppe kui zoomi vahendusel ja intensiivkursus toimub Tallinnas Kanuti Aia Majas 18.-22.07. Stuudio lõpetavad lavastatud kontsert-etendused 23. ja 24. juulil Tallinna Katariina kirikus kell 12.

Täpsem info kodulehel: www.plmf.ee

Ooperistuudio on loodud eesmärgiga arendada professionaalset laulukultuuri, võimaldades lauljatele enesetäiendust rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertide käe all.

Ooperistuudiot toetavad: Tallinna linn, Kultuuriministeerium, Metaprint jt

 

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop