Open/Close Menu Planet Of Talent

Annetekoda 2021 ootab 17. veebruariks Eestimaa andeid osalema üleriigilisse videovooru

Annetekoda 2021 kutsub Eestimaa elanikke sõltumata vanusest või rahvusest esitama oma annet laiemale publikule konkurss-festivalil Annetekoda 2021. Videovooru tähtaeg on 17. veebruar. Annetekoda 2021 patroon on Uku Suviste.

Konkurss-festival ootab osalema andeid kõikidelt erialadelt – rahvakunst, käsitöö, sport, leiutamine, robootika, muusika, kunst, tants, luule jne. Osalemiseks üleriigilistes eelvoorudes on vaja saata 2-3 minutiline video oma ande esitlusega 17. veebruariks aadressile annetekoda@kultuurikoda.eu.

“Annetekoda, mille eesmärgiks on väärtustada igat inimest ning temas peituvat annet, sai alguse 2019. aastal, mil üleriigiliselt tuli oma annet esitlema üle 100 inimese”, ütleb Annetekoja looja Pille Lill. “Eesti väiksuse juures on väga oluline, et me ei kaota ühtki andekat inimest, vaid leiame neile väljundi ja loome tingimused ande arendamiseks”.

Vabariiklikud eelvoorud saavad alguse 27. veebruaril ning viiakse läbi üle kogu Eesti 11. aprillini 2021. Konkurss-festivali finaal toimub 25. aprillil 2021 Alexela Kontserdimajas. Esimesed kolm žürii poolt välja valitud annet saavad rahalise auhinna. Lisanduvad mitmed eripreemiad. Annetekoja statuut ja lähem info on leitav www.kultuurikoda.eu

Konkurss-festivali patroon Uku Suviste annab pühapäeval, 7. veebruaril kell 15 Rootsi-Mihkli kirikus Annetekoda 2021 toetuseks heategevuskontserdi. Kontserdi tuluga toetame Annetekoja stipendiumfondi.

Annetekoda suunab inimesi tegelema neile südamelähedase kutsumusega ning julgustab avama end laiemale vaatajaskonnale. Konkurss-festivaliga aitame kaasa talendiarenduse programmide väljatöötamisele ning maapiirkondade kultuurielu elavdamisele.
Annetekoda 2021 toetavad Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapitali ekspertgrupid, Tallinna linna Kodurahu fond, mitmed linna- ja omavalitsused, Selver, Värska, Zonta Tallinna Klubi, Rootsi-Mihkli kirik jt

AVASTA ENDAS ANNE JA JAGA SEDA KÕIGIGA!

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop