Open/Close Menu Planet Of Talent

PRESSITEADE
11.08.2022
Muusikute fond PLMF

Viimased Suveooperi kontsert-etendused Katariina kirikus sel nädalavahetusel!


Publikul avaneb veel viimane võimalus 
kuulata ooperimuusikat Tallinna vanalinna müstilises Püha Katariina kirikus nii sel reedel kui ka laupäeval õhtuti kell 20 (Vene tn 14a). Kostümeeritud kontsert-etendustel kõlavad tuntud ooperisolistide esituses kuulsad aariad, duetid ja tertsetid. Suveooperit korraldab Muusikute fond PLMF, kunstnik Riina Vanhanen ning produtsendid Pille Lill ja Alar Haak.

„Ja ongi selle suve Suveooper lõppemas,“ ütleb Muusikute fondi PLMF juhataja Pille Lill. „Oleme siiralt tänulikud publikule, kes sai nautida ooperimuusikat imelises atmosfääris.“  

Reedel, 12. augustil kell 20 esinevad Katariina kirikus särav sopran Maria Veretenina, lüüriline tenor Yixuan Wang Hiinast ja Eesti baritonide raudvara Aare Saal. Kavas Donizetti, Händel, Mozart, Bizet, Verdi jt.

Laupäeval, 13. augustil kell 20 panevad tänavusele Suveooperile piduliku punkti Eesti lavadel armastatud Ukraina sopran Elena Brazhnyk, kontratenor Ivo Posti ja bariton Aare Saal. Publikut rõõmustavad ooperirepertuaari pärlid heliloojatelt Händel, Mozart, Verdi, Purcell jt. Mõlemal õhtul saadab lauljaid klaveril hinnatud ansamblipartner Tiina Kärblane

Piletid hinnaga 20/15€ on saadaval Piletilevis.

Kogu kava koos esinejatega on leitav www.plmf.ee.

Suveooperit toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Selver, Metaprint jt.

Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt paljude Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.  

Lähem info:
Pille Lill
tel 511 4077
plmf@plmf.ee

Alar Haak
tel 551 5915
alarhaak@gmail.com

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop