Open/Close Menu Planet Of Talent

22 finalisti talendishow Annetekoda 2024 finaali on selgunud!

Talendishow Annetekoda 2024 žürii valis video eelvooru põhjal välja 22 finalisti 7. juulil kl 16 EMTA kontserdi- ja teatrimajas toimuvasse finaali. Laval esinevad anded 5-aastasest akrobaadist 37-aastase kitarristini, näeme nii professionaale kui ka juba tunnustust leidnud noori soliste. Annetekoda 2024 patroon on Mart Sander ning korraldajad Eesti Kultuuri Koda ja Muusikute fond PLMF.

4-liikmeline žürii vaatas läbi talendishowle laekunud üle 100 video ning ilma eriliste vaidlusteta selgusid lõppvõistlusele pääsejad. 7. juulil kell 16 EMTA kontserdi- ja teatrimaja laval esineb kokku 22 eredaimat andeesitlust, kelle seas on lauljad, akrobaadid, heliloojad, tantsusolistid ja -stuudiod, instrumentalistid, postitantsija, matkija jt. Annetekoja statuut võimaldab osaleda napilt meetripikkusest kõrges vanuses andeni. Lisaks finalistidele on lõppkontserdil ka lisaprogramm, kus astuvad üles nö off-program esinejad, kelle seas eelmiste talendishowde võitjad Noorte Eurovisioonil 2023 osalenud Arhanna Sandra Arbma ja 13-aastane ooperianne Lilian Sauvola.

Annetekoda 2024 finaali pääsesid tantsutrupid Firework Dance Company ja Modus, tantsuteater Polly trupp, tantsustuudio Step Up, tantsuduo Arina Markelova ja Angelica Bolhovitina, akrobaat Maksim Nikolajev koos tütrega, tantsijad Markus Monak ja Elizaveta Barabanova, pianistid Stefan Ilves ja Rasmus Rosenberg, lauljad Paula Pugonen ja  Aurora Elise Varem, lauljast näitleja Lucas Christopher Varema, laulja ja showman David Kirjanov, helilooja ja kitarrist Dmitri Timoshenko, postiakrobaat Eliise Piirla, matkija Siim Juhkam, kandleduo Paulina Andrejeva ja Miia Polding, viiuldaja ja laulja Veronika Jelõkova, žonglöör Tristan Link ning õhuakrobaadid Alina Pintšuk ja Mary Smirnova.

“Oli üllatusi ja hinge minevaid eeskavasid! On siiras rõõm, et inimesed on hakkamist täis üle kogu Eesti,” tõdeb žürii esimees ja Annetekoja looja Pille Lill. “Silma jäid nii mõnedki anded just väikestest kohtadest ja tore, et etteasted on tehtud suure tahte ja südamega!“

Esimesed kolm finaalis žürii poolt välja valitud võitjat saavad rahalise auhinna – I koht 1200€, II koht 800€, III koht 500€. Samuti saavad finaalkontserdi külastajad valida publiku lemmiku. Lisanduvad eripreemiad Andeka lapse fondilt, Muusikute fondilt PLMF, Zonta Tallinna klubilt jt nagu ka kultuurkapitali mitmete maakondlike ekspertgruppide auhinnad oma maakonna parimale.

Finaali piletid on müügil Piletilevis 15/10€, olles taskukohased kõikidele sealhulgas peredele https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/suvekontsert/talendishow-annetekoda-2024-430357/.

Hoogu Anntekojale ja talentidele on võimalus anda ka Hooandja platvormil https://www.hooandja.ee/projekt/talendishow-annetekoda-2024.

Lisainformatsiooni konkursi kohta leiab aadressil: annetekoda.eu ja FB-s https://www.facebook.com/kultuurikoda.

Annetekoda 2024 toetajate seas on Tallinna linna Kodurahuprogramm, Tallinna linna Kultuuri- ja Spordiamet, Eesti Kultuurkapital, mitmed linna- ja omavalitsused, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Selver, Zonta Tallinn, Postimees jt.

Annetekoda on loodud 2019. aastal eesmärgiga suunata igas vanuses inimesi tegelema neile südamelähedase kutsumusega ning julgustama end avama laiemale vaatajaskonnale. Konkurss-festival aitab kaasa talendiarenduse programmide väljatöötamisele ning maapiirkondade kultuurielu elavdamisele.

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop