Open/Close Menu Planet Of Talent
XV Tallinna Talvefestival 11.-20.02 kutsub ühinema heateo algatusega.
 

Tallinna Talvefestivali traditsiooniline heateo algatus “Tõsta pilk ja ava süda” kutsub toetama Pahkla Camphilli külakogukonda. Juubelifestival toob pealinna lavadele kõrgetasemelised esinejad kodumaalt, Norrast, Belgiast ja Leedust. Publik on oodatud Kaarli- ja Rootsi-Mihkli kirikusse, Mustpeade majja ning Tallinna Raekotta. Festivali korraldab Muusikute fond PLMF, kunstiline juht on Pille Lill.

2022. aasta kampaania “Tõsta pilk ja ava süda” kogub vahendeid Pahkla intellektipuudega inimeste külakogukonna küünalde valmistamise töökojale, et uuendada kvaliteetsete töövahendite ja küünlavaha sulatamise seadmeid. Küünalde valmistamine on külaelanike üks tähtsamaid igapäeva tegevusi ning valminud vahaküünlad on nõutud ja hinnatud kaup nii kodu kui välismaal.  

SA Pahkla Camphilli Küla on tänaseks tegutsenud ligi 30 aastat ning selle aja jooksul oleme panustanud kõik oma jõupingutused tervikliku elu- ja töökeskkonna loomisele”, ütleb SA juhatuse liige Tiit Urva. “Kuna me riigilt otseselt toetust ei saa, oleme tänulikud kõigile abilistele, kes on ühel või teisel moel panustanud või investeerinud meie külaelu arengusse”.

Muusikute fond PLMF eraldab toetuseks 25% kogu festivali piletitulust ning kutsub häid inimesi ja organisatsioone ostma nii festivali pileteid kui ka annetama:
MTÜ Muusikute täiendõppe keskus, EE037700771003227591, AS LHV Pank, selgitusega „Tõsta pilk ja ava süda“
.

XV Tallinna Talvfestivali avab maailmalavade täht Irina Zahharenkova 11.02 Mustpeade Majas kell 18. Äsja eduka rahvusvahelise debüüdi Belgia Genti ooperis teinud mezzosopran Kadi Jürgens astub ülesse 13.02 kl 18 Raekojas. Sõbrapäeval, 14.02 kell 15 rõõmustavad linnaelanikke ja külalisi noored talendid Valle-Rasmus Roots (tšello) ja Tähe-Lee Liiv (klaver) vaba sissepääsuga kontserdiga Rootsi-Mihkli kirikus. Erakordse huumorisoonega tunnustatud Norra pianist Aksel Kolstad on taas Eesti publikuga kohtumas 19.02 kl 18 Mustpeade Majas. 20.02 tähistab festival suurejoonelise kontserdiga Kaarli kirikus Eesti Vabariigi sünnipäeva. Esinevad ETV Tütarlastekoor Aarne Saluveeri juhendamisel, Kullo Huvikeskuse kooristuudio Raduga Natalja Kuzina juhendamisel ning trompetist Neeme Ots ja organist Tiia Tenno.

Festivali kava on nähtav www.plmf.ee
Piletid müügil hinnaga 15/10€ Piletilevis ja kohapeal.

Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt paljude Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop