Open/Close Menu Planet Of Talent

Pressiteade
30. november 2020
Muusikute fond PLMF

Talveooper Tartu Pauluse kirikus rõõmustab muusikasõpru

Täna, 30. novembri õhtul kell 18.00 kutsub Talveooper muusikaarmastajaid taas Tartu Pauluse kirikusse. Kostümeeritud kontsert-etendusel laulavad Olga Zaitseva (sopran), Annaliisa Pillak (mezzosopran), Urmas Põldma (tenor), klaveril Piia Paemurru (klaver). Meeleolu aitavad luua Pille Lill ja Alar Haak. Talveooperit korraldab Muusikute fond PLMF.

Imekaunis ooperimuusika kõlab novembris ja detsembris Tartu Pauluse kirikus veel kolmel õhtul. Talviselt karge bukett ooperi, oratooriumi ja vokaalmuusika eri ajastute sädelevate muusikapuudutustega rõõmustavad ning rahustavad kuulajaid just nüüd ja praegu, nautigem seda üheskoos.

“Vaatamata ülemaailmsele situatsioonile on Eesti ooperilauljad pakkumas Tartu publikule rõõmu imelises Pauluse kirikus,“ ütles Pille Lill. “Ooperisõbrad saavad kostümeeritud kontsert-etendustel nautida maailma muusikarepertuaari väljapaistvaid teoseid.“

Järgmistel etendustel astuvad Pauluse kirikus publiku ette 9. detsembril Olga Zaitseva (sopran), Oliver Kuusik (tenor), Pavlo Balakin (bass), klaveril Piia Paemurru ja 17. detsembril kell 18 on esinejateks Elena Brazhnyk (sopran) ja Aare Saal (bariton, RO Estonia). Jõulumeeleolu aitab luua trompetist Neeme Ots (trompet), klaveril Ralf Taal.

Piletid hinnaga 5€ on saadaval Piletilevis ja kohapeal. Lastele ja õpilastele sissepääs tasuta. Tuletame meelde, et kohustuslik on kanda maski! Kui tunned end veidigi nõrgalt, siis palun püsi kodus ja kohtume mõnel järgmisel kontserdil

Lähem info www.plmf.ee. Talveooperit toetab Tartu linn ja Rahvakultuuri Keskus.

Lähem info:
Pille Lill PLMF juhataja
tel 511 4077
Alar Haak Talveooperi produtsent
tel 551 5915
e-post: plmf@plmf.ee
www.plmf.ee

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop