Muusikute fond PLMF avas eelmisel sügisel teetähisena oma huvikooli – Academia Nova – uksed nii eelkooliealistele lastele kui ka juba küpses eas täiskasvanutele. Professionaalsete muusikute käe all on võimalik lihvida nii oma laulu- kui pillimänguoskust. Siinkohal on õige aeg mõelda juba tulevasele sügisele – ootame endi sekka uusi õpilasi!

PLMF koolikontsertide hooaeg on oma haripunktis. Sada muusikalist kohtumist aastas kõikjal Eestimaa üldhariduskoolides on olnud meeleolukad ning rõõmpakkuvad nii kuulajatele kui interpreetidele. Kiidu- ning tänusõnadega esinejaid kostitanud küllakutsujad on meie muusikuid tagasi ootamas, et ehedate näidetega kohustuslikku muusikaprogrammi rikastada. Siinkohal anname lugejatele võimaluse osa saada headest sõnadest, mida meile on läkitatud:

<<tänan class=”il” ka <span=”” kui=”” õpilaste=”” nii=”” tõsiselt.=”” täiesti=”” seda=”” mõtles=”” ta=”” et=”” näha,=”” oli=”” silmist=”” ja=”” vägev!”=”” “trompet=”” ,=”” ütles=”” rasmus=”” eest.=”” kohtumise=”” huvitava=”” järgnenud=”” sellele=”” kontserdi=”” meeldiva=”” väga=”” veelkord=””>õpetajate</tänan> emotsioonid olid väga positiivsed. >>

<>

Nii liigutavaid vastukajasid on fondile laekunud arvukalt. Mõtleme tänutundega kõikide seniste kooliperede-partnerite peale, kellega meil on olnud tihe koostöö. Ühistes aruteludes fondiga leiab iga kool endile sobiva muusikalise lahenduse, et muusikatunni tavaprogrammile värvi lisada. Oleme teiepoolsete ettepanekute ootel!

Anname teada, et 2018. aastal leiab suveperioodil aset 3 noorte muusikute suvekooli. Rapla Kirikumuusika festivali raames toimub 2: Rahvusvaheline Vokalistide Suvekursus (26.-30.07) ning koostöös Alion Baltics festivaliga Keelpillimängijate Rahvusvaheline Suvekool (31.07 – 4.08). Eivere klaverifestival kutsub noori pianiste suvekooli 10.-12. augustini Paide muusikakooli ning Eivere mõisa. Ootame muusikakoolide vanema astme õpilasi ning muusikakõrgkoolide üliõpilasi ning õpetajaid erakordsetest võimalusest kinni haarama.
Lisainfo kõikide suvekoolide registreerimise kohta ilmub peatselt PLMF kodulehel www.plmf.ee

© Muusikute Fond PLMF 2019