Muusikute Täiendõppe Keskuselt / Muusikute fondilt PLMF on artistidel ja kaunite kunstide valdkonnas tegutsevatel inimestel võimalus taotleda stipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks.

Avaldusi võtame vastu neli korda aastas: detsembris, märtsis, juunis ja septembris kirjalikult aadressil
Vana-Kalamaja 41-1,
Tallinn 10415, Eesti
või e-posti teel: plmf@plmf.ee

Kõikidele küsimustele on lahkesti nõus vastama: Pille Lill (PLMF juhataja) 5114 077

1. aprill- 31. juuli 2021 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Pavlo Balakin
Virgo Veldi
Olga Kulikova
Kadi Jürgens
Piia Paemurru
Sigrid Kuulmann
Tiina Kärblane
Henri Zibo
Mikk Langeproon
Neeme Ots
Olga Zaitseva
Aare Saal
Maano Männi
Oksana Sinkova
Liis Jürgens
Peeter Paemurru
Marko Martin
Andreas Lend
Johannes Sarapuu
Kristina Kriit
Mari-Liis Uibo
Johanna Vahermägi
Atlan Karp
Eve Neumann
Ralf Taal
Silver Niinemets
Tekla Tappo
Kristel Mets
Ülle Vahtre
Ines Maidre
Monika Hauswalter
Ester Ilves

1. jaanuar – 31. märts 2021 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Andreas Lend
Virgo Veldi
Olga Kulikova
Maria Veretenina
Ivo Posti
Piia Paemurru
Jelena Ossipova
Svetlana Kekiševa
Toomas Vavilov
Ralf Taal
Kristina Kriit
Johanna Vahermägi
Irina Zahharenkova
Johan Randvere
Johannes Sarapuu
Kadi Jürgens

1. jaanuar – 31. märts 2020 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Maano Männi
Ralf Taal
Andreas Lend
Johannes Sarapuu
Tiia Tenno
Olga Zaitseva
Olga Kulikova
Alla Popova
Jelena Ossipova
Neeme Ots
Sigrid Kuulman
Aare Saal
Piia Paemurru
Tiina Kärblane
Lea Leiten
Oksana Sinkova
Marion Melnik
Siim Selis
Irina Zahharenkova
Kristina Kriit
Tõnu Kalm
Ille Saar
Märten Karm
Oliver Kuusik

1. juuli – 30. september 2020 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Aare Külama
Aare Saal
Alar Haak
Aleksander Arder
Aleksei Savinkov
Alla Popova
Allan Jakobi
Andreas Lend
Andres Kaljuste
Anna-Liisa Bezrodny
Annaliisa Otsa
Britt Kõrsmaa
Egert Leinsaar
Ester-Silva Erikson
Heino Paalberg
Heldur Harry Põlda
Helena Altmanis
Henri Zibo
Indrek Jurtšenko
Irina Zahharenkova
Jaak Lutsoja
Johanna Vahermägi
Johanna-Marie Kork
Johannes Christopher Staak
Joosep Reimaa
Ka Bo Chan
Kaarel Telgmaa
Kaarel Veenre
Kadi Jürgens
Kadri Kukk
Kadri Voorand
Kadri-Liis Kukk
Kaido Janke
Kaire Siiner
Karin Sarv
Katariina Maria Kits
Kreete Perandi
Kristel Aer
Kristel Mets
Kristel Pärtna
Kristiina Under
Kristina Kriit
Kristina Vähi
Kristjan Lume
Kristjan Nõlvak
Laur Eensalu
Liina Žigurs
Linda-Anette Verte
Maano Männi
Madis Enson
Mai Simson
Marcel Johannes Kits
Marge Uus
Maria Petrov
Maria Väli
Maria Veretenina
Marianne Leibur
Mari-Katrina Suss
Mari-Liis Uibo
Marion Elvilä
Marite Männi
Marius Järvi
Marten Altrov
Martin Järvi
Martin Karu
Martin Kuusk
Mehis Tiits
Mikk Dede
Mikk Langeproon
Mirjam Dede
Monika Hauswalter
Neeme Ots
Oksana Sinkova
Olena Brazhnyk
Olga Kulikova
Olga Zaitseva
Peeter Sarapuu
Piia Paemurru
Pipilota Neostus
Raiko Raalik
Ralf Taal
Rasmus Erismaa
Regina Udod
Riina Pikani
Risto Joost
Robert Traksmann
Saale Kreen
Sandis Šteinbergs
Sigrid Kuulmann
Sten Heinoja
Sten Lassmann
Sven Tarlap
Tatjana Lepnurm
Theodor Sink
Tiia Tenno
Tiina Kärblane
Tiit Joamets
Tõnis Sarap
Tõnu Naissoo
Toomas Vavilov
Triin Kruusimäe
Triinu Piirsalu
Valle-Rasmus Roots
Villu Vihermäe
Virgo Veldi

1. oktoober – 31. detsember 2020 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Aare Saal
Alar Haak
Alla Popova
Annaliisa Otsa
Atlan Karp
Eve Neumann
Henri Zibo
Ivo Posti
Jelena Ossipova
Jorma Toots
Kaarel Peäske
Kadi Jürgens
Kristina Kriit
Kristina Vähi
Ljudmila Tkachenko
Maano Männi
Madis Arvisto
Maria Listra
Marius Järvi
Martin Kuusk
Mikk Langeproon
Märten Karm
Neeme Ots
Olena Brazhnyk
Olga Kulikova
Olga Zaitseva
Oliver Kuusik
Pavlo Balakin
Ralf Taal
Sigrid Kuulmann
Svetlana Voitenko
Tiina Kärblane
Tõnis Sarap
Tõnu Kalm
Urmas Põldma
Virgo Veldi

1. oktoober – 31. detsember 2019 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Oksana Sinkova
Jelena Ossipova
Kristina Vähi
Marko Martin
Toomas Vavilov
Kristina Kriit
Piia Paemurru
Lea Leiten
Aare Saal
Ralf Taal
Olga Zaitseva
Andreas Lend
Madis Kari
Allan Jakobi
Alla Popova
Neeme Ots
Kirill Lissijenko
Atlan Karp
Tiia Tenno
Jorma Toots
Sigrid Kuulman
Eva-Maria Laas
Toomas Nestor
Janel Altroff
Olga Kulikova
Mikk Langeproon
Henri Zibo
Tiina Kärblane
Meeli Lass
Tatjana Lepnurm
Kristel Pärtna
Johan Randvere
Anna Dõtõna
Pavlo Balakin
Annalisa Kesküla
Maarja-Liis Mölder
Kert Vahtre
Richard Džikia
Ave Jääger-Nurgamaa
Mirtel Põdra

1. juuli – 30. september 2019 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Ralf Taal
Andreas Lend
Oliver Kuusik
Tiia Tenno
Kristina Vähi
Olga Kulikova
Madis Kari
Sigrid Kuulmann
Kristina Kriit
Piret Aidulo
Aare Saal
Levi-Danel Mägila
Monika Hauswalter
Johannes Sarapuu
Allan Jakobi
Mikk Langeproon
Henri Zibo
Margus Prangel
Piia Paemurru
Marko Martin
Heli Vahing
Ergo-Hart Västrik
Toivo Sõmer
Irina Zahharenkova
Ryosuke Kurahashi
Kadi Jürgens
Marten Altrov
Martin Kuusk
Olga Zaitseva
Kristel Pärtna
Aule Urb
Atlan Karp
Toomas Vavilov
Kai Ratassepp
Maano Männi
Ille Saar
Kristina Vähi
Maris Oidekivi
Sigrid Kuulmann
Johanna Vahermägi
Kristina Kriit
Jaak Lutsoja
Eve Neumann
Aaro Pertmann
Andres Köster
Tiina Kärblane
Meeli Lass
Virgo Veldi
Kirill Lissijenko
Neeme Ots

1. aprill – 30. juuni 2019 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Mikk Langeproon
Henri Zibo
Andreas Lend
Sigrid Kuulmann
Ralf Taal
Kristina Kriit
Tiina Kärblane
Oliver Kuusik
Piia Paemurru
Allan Jakobi
Lea Leiten
Oksana Sinkova
Levi-Danel Mägila
Olga Kulikova
Kirill Lissijenko
Kadi jürgens

2. jaanuar – 31. märts 2019 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Pavlo Balakin
Ralf Taal
Mihhail Gorjušin
Ryosuke Kurahashi
Neeme Ots
Andreas Lend
Inno-Mart Kont
Heli Jürgenson
Hirvo Surva
Tõnu Künnapas
Ingmar-Vilmar Leerimaa
Jüri Leek
Enri Remmelgas
Anastasiia Polobotko
Kadri Kukk
Jakob Peäske
Tiit Joamets
Jarkko Ensio Launionen
Kristina Vähi
Marko Martin
Oliver Kuusik
Oksana Sinkova
Lea Leiten
Olga Zaitseva
Piia Paemurru
Irina Zahharenkova
Tiina Kärblane
Aare Saal
Kadi Jürgens
Olga Kulikova
Virgo Veldi
Atlan Karp
Marko Martin
Sigrid Kuulmann
Tiia Tenno

1. oktoober – 31. detsember 2018 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume  loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:
Andreas Lend
Oliver Kuusik
Tiina Kärblane
Virgo Veldi
Kadi Jürgens
Atlan Karp
Marko Martin
Ralf Taal
Olga Kulikova
Tatjana Lepnurm
Sigrid Kuulmann
Pavlo Balakin
Tiia Tenno
Maris Oidekivi-Kaufmann
Toomas Vavilov
Neeme Ots
Allan Jakobi
Oksana Sinkova
Jelena Ossipova

1. juuli – 30. september 2018 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Atlan Karp
Neeme Ots
Ergo-Hart Västrik
Toivo Sõmer
Kadi Jürgens
Jelena Ossipova
Olga Zaitseva
Liina Fidelman
Sigrid kuulmann
Tiina Kärblane
Kristina Kriit
Tiia Tenno
Oliver Kuusik
Allan Jakobi
Ines Maidre
Pirjo Levandi
Madis Arvisto
Kersti Ala-Murr
Jaak Lutsoja
Piia Paemurru
Ralf Taal
Virgo Veldi
Marko Martin
Aare Saal
Piret Aidulo
Henri Zibo
Mikk Langeproon
Peeter Paemurru
Kristina Vähi
Madis Kari
Oksana Sinkova
Olga Kulikova
Anna-Liisa Bezrodny
Irina Zahharenkova

Anneli Mäeots
Andreas Lend
Piia Paemurru
Virgo Veldi
Toomas Trass
Pavlo Balakin
Kristel Eeroja
Ursula Chillau

1. aprill – 30. juuni 2018 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Mikk Langeproon
Olga Kulikova
Andreas Lend
Ralf Taal
Atlan Karp
Kristina Vähi
Piia Paemurru
Virgo Veldi
Oliver Kuusik
Irina Zahharenkova
Viviane Kallaste
Ursula Chillaud
Henri Zibo
Allan Jakobi
Rael Kõiv
Toomas Trass
Pavlo Balakin
Tiia Tenno
Neeme Ots
Tiina Kärblane
Sigrid Kuulmann
Oliver kuusik

1. jaanuar – 31. märts 2018 stipendiumide taotlusperioodil määrati
toetusstipendiume loometegevuse arendamiseks ja oskuste ning võimete rakendamiseks:

Neeme Ots
Mihkel Kallip
Johan Randvere
Oliver Kuusik
Alla Popova
Kristina Vähi
Riina Pikani
Andreas Lend
Ralf Taal
Olga Kulikova
Ronja Soopan
Sigrid Kuulmann
Marko Martin
Anna-Liisa Bezrodny
Kristina Kriit
Henry-David Varema
Andres Kungla
Irina Zahharenkova
Virgo Veldi
Andreas Lend
Jaak Lutsoja
Henri Zibo
Raiko Raalik
Kai Ratassepp
Mati Mikalai
Piia Paemurru
Allan Jakobi
Oksana Sinkova
Lea Leiten
Pavlo Balakin
Tatjana Kozlova
Indrek Liit
Maria Peterson
Madis Kari
Urmas Vulp
Levi-Danel Mägila
Tiina Kärblane
Atlan Karp
Marten Altrov