Eesti keel English Pусский
  Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

Kontsertide ajalugu

JUUBELIKONTSERT - 30 aastat laval
21. aprill kell 18.00
Kadrioru loss
PILLE LILL ja sõbrad muusikud:
Mari Tampere-Bezrodny,
Sigrid Kuulmann-Martin, 
Virgo Veldi, Peeter Paemurru,
Atlan Karp, Pavlo Balakin, 
Olga Tambre
Ralf Taal, 
Marko Martin
 jt
Kavas muusikapärlid
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
 
 
Kevadkontsert
16. aprill kell 18.00
Tamsalu Kultuurimaja
Mati Kõrts (tenor)
Neeme Ots (trompet)
Johan Randvere (klaver)
Kavas: Pärt, Rääts, Kapp jt
 
Operetitund Kuremaa lossis
12. aprill kell 19.00
Kuremaa loss
Kristina Vähi (sopran)
Mati Kõrts 
(tenor)
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas: J. Strauss, Curtis, Bixio jt
Piletid 5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
11. aprill kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
lektor Teele Jõksi lauluklassi õpilased:
Marie Roos, Kadri Kõrvek, Anu-Mari Uuspõld, Johanna Maria Juhandi, Liisi Promet ja
dotsent Taimo Toomasti lauluklassi õpilased: Helen Arder, Yixuan Wang, Edgar Troon,
Egon Laanesoo, Matti Torhamo, Albert Taska
klaveril Irina Oja
Kavas: Bach, Pergolesi, Händel,
Leoncavallo jpt.
Vaba sissepääs
 
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
6. aprill kell 16.00
Eesti Sõjamuuseumi saal
Maria Veretenina (sopran, UK)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas: E. Kapp, A. Kapp, M. de Falla,
K. Velaskes, J. Nin jt
 
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
5. aprill kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Olga Zaitseva (sopran, RO Estonia)
Anneli Tohver (klaver)
Kavas: Mozart, Dvořák, Tšaikovski, Bellini jt
Piletid 8€/6€ Piletilevis ja kohapeal
 
PLMF ja Tallinn Music Week esitlevad:
OOPERIGALA
1. aprill kell 19.00
Estonia Kontserdisaal
III PLMF Vokalistide konkursi mõlema kategooria võitjad,
 ooperilegendid 
Margarita Voites (sopran) ja Mati Palm (bass), samuti noored ooperisolistid 
Maria Veretenina (sopran, UK),
Arina Verjovkina (sopran, Venemaa), Julia Muzõtšenko (sopran, Venemaa) ja Pavlo Balakin (bass),
klaveril Piia Paemurru ning Sten Lassmann,
PÄRNU LINNAORKESTER, 
dir. Erki Pehk

Vokalistide konkursi võitjate väljakuulutamine ja Eesti vanema generatsiooni ooperisolistide austamine 
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
 
PLMF ja Tallinn Music Week esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkursi Finaalid
1. aprill kell 15.30-18.30
Estonia Kontserdisaal
15.30 Põhja-Balti regiooni Vokalistide konkursi finaal (klaveriga)
Johanna Lehesvuori, Silja Aalto, Niina Laitinen, Atlan Karp, Yulianna Bawarska, Meri Siirala, Inga Słubovska
17.00 Vabariikliku Vokalistide konkursi finaal PÄRNU LINNAORKESTRIGA,
dir. Erki Pehk
Raiko Raalik, Ksenia Kutšukova, Tuuri Dede, Arete Teemets, Olga Zaitseva, Roman Tšervinko
Piletid 5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
PLMF ja BFM esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkurss 
30. märts
Tallinna Ülikooli peahoone aula
(Terra maja, Narva mnt 25) 
kell 11.00
Vabariikliku Konkursi II voor (klaveriga):
Maria Melaha, Anu-Mari Uuspõld, Andrei Bogatš, Raiko Raalik, Elina Netšajeva, Ksenia Kutšukova, Tuuri Dede, Arete Teemets, Olga Zaitseva, Roman Tšervinko, Edgar Tron
kell 14.00
Põhja-Balti Konkursi II voor (klaveriga):
Aapo-Tapani Kilpelä, Alla Popova, Atlan Karp, Heidi Laakso, Heikki Halinen, Inga Slubovska, Johanna Lehesvuori, Ka Bo Chan, Kaisa Näreranta, Maria Mannermaa, Meri Siirala, Mindaugas Jankauskas, Niina Laitinen, Olesya Litnevski, Satu-Kristina Vesa, Silja Aalto, Yulianna Bawarska
 Vaba sissepääs
 
Paastumaarjapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
25. märts kell 16.00
Kuusalu kirik (Kuusalu tee 23)
Oksana Sinkova (flööt)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Boccherini, Mendelssohn, Schubert, Bach-Gounod jt
Vabaannetus koguduse heaks!
 
Muusikaga kevades
sarjas Hingemuusika
24. märts kell 18.00
Elva Raekoda
Neeme Ots
(trompet)
Ralf Taal
(klaver)
Kavas: Goedicke, Pauer, Pennequin, Liszt jt
Piletid 5€ Piletilevis ja kohapeal
 
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
22. märts kell 16.00
Viimsi Päevakeskus
Henri Zibo (akordion)
Mikk Langeproon (akordion)
Kavas: Mussorgski, Makkonen, Saar jt
 
Kammermuusika Raekojas
18. märts kell 18.00
Tallinna Raekoda
Irina Zahharenkova
(klaver)
Kavas J. S. Bachi partiitad nr. 1, 2 ja 6
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
 
PLMF ja BFM esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkurss
16. märts kell 11.00
Tallinna Ülikooli peahoone aula
(Terra maja, Narva mnt 25)
Vabariikliku Vokalistide Konkursi
I voor (klaveriga)
Osalejate registreerimine, esinemisjärjekorra loosimine
kell 12.00
I voor koostöös Klaudia Taevi nim. konkursiga
Vaba sissepääs
 
Operetitund Kambjas
sarjas Hingemuusika
15. märts kell 13.00
Kambja Kultuurikeskus
Kristina Vähi
(sopran)
Mati Kõrts
(tenor)
Johan Randvere
(klaver)
Kavas: J. Strauss, Curtis, Bixio jt
 
Kevadkontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
14. märts kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Andreas Lend
(tšello)
Allan Jakobi
(akordion)
Kavas: Tšaikovski, Brahms, Ehala jt
Piletid 8€/6€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
14. märts kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Prof. Mari Tampere-Bezrodny viiuliõpilased:
Linda-Anette Suss, Maria Goršenina, Kaia Voitka,
Mari-Liis Urb, Sandra Klimaite, Merily Leotoots,
Gloria Ilves, Ann-Meeta Teppo, Jekaterina Sizova,
Karmen Urb, Adriana Mass, Joonas Teppo,
Peeter Margus, Klaus-Peter Haav, Kristjan Rudanovski,
klaveril Jelena Fomina
Kavas: Wieniawski, Bach, Paganini, Mozart, Vieuxtemps
Vaba sissepääs
 
 
Hingemuusika
12. märts kell 14.00
EELK Tartu Maarja kogudusemaja saal (Õpetaja tn 5)
Oksana Sinkova (flööt)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Boccherini, Mendelssohn, Schubert, Bach-Gounod jt
Sissepääs vaba annetusega Tartu Maarja kiriku ülesehitamise heaks
 
 
Meistrite Akadeemia
10. märts kell 18.00
Loksa Kultuurikeskus
Oksana Sinkova (flööt)
Liina Fidelman (flööt)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Chaminade, Doppler, Enescu, Verdi jt
 
Meistrite Akadeemia
10. märts kell 15.00
Maardu Kunstide Kool
Oksana Sinkova (flööt)
Liina Fidelman (flööt)
Ralf Taal (klaver)
Kavas romantiline muusika
 

Naistepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
8. märts kell 19.00
Otepää Kultuurikeskus
Pavlo Balakin
(bass)
Sten Lassmann
(klaver)
Kavas: Kapp, Gounod, Eller, Sviridov jt
Vaba sissepääs

 

Naistepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia 
7. märts kell 14.00
Tartu (Tõravere) Observatoorium
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Tšaikovski, Brahms, Ehala jt

 

Iidsete teadmiste õhtud
1. märts kell 18.00
Restoran FARM (Müürivahe 27b)
Meenutades Gunnar Aarmat
vestlevad August Aarma jt
vaba mikrofon,
muusikalised vahepalad:
Pille Lill (sopran)
Peeter Paemurru (tšello)
Olga Tambre (klaver)
Vaba sissepääs

 

IV Virumaa Kammermuusika päev
"Eesti meeleolud"
sarjas Meistrite Akadeemia
28. veebruar kell 16.00
Ahtme Kunstide kool
Kristina Kriit
(viiul)
Johan Randvere
(klaver)
Kavas eesti heliloojate muusika

 
Vabariigi Aastapäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
24. veebruar kell 16:00
Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Saksofonikvartett Saxest - 
Ivo Lille, Danel Aljo,
Lauri Sepp, Sulev Sommer
Kavas: Eller, Kõrvits, Iturralde jt
 
 
Vabariigi Aastapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
22. veebruar kell 14.15
Maardu Vaba Aja Keskus
Andres Köster (tenor)
Atlan Karp (bariton)
Johan Randvere (klaver)
Kavas pidupäeva meeleolus muusika
 
Kammermuusika Raekojas
21. veebruar kell 19:00
Tallinna Raekoda
Anna-Liisa Bezrodny
(viiul)
Marko Martin
(klaver)
Kavas: Beethoven, Prokofjev
Pilet 12€/8 €
FB üritus
 
Meistrite Akadeemia
20. veebruar kell 15:30
Lasnamäe Muusikakool
Anna-Liisa Bezrodny
(viiul)
Marko Martin
(klaver)
Kavas: Beethoven, Prokofjev
 
 
Sõbrapäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
14. veebruar kell 18.00
Elva Raekoda
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)
kaastegev Pille Lill (sopran)
Kavas: Mozart, Beethoven, Kreisler jt
Pilet 7€ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodumaine viis
sarjas Meistrite Akadeemia
11. veebruar kell 16.00
Loksa Kultuurikeskus
Kristina Kriit 
(viiul)
Atlan Karp 
(bariton)
Marko Martin 
(klaver)
Kavas klassikaline muusika
Vaba sissepääs
 
TALLINNA TALVEFESTIVAL
"TÕSTA PILK JA AVA SÜDA"
3. - 11. veebruar 
A. Teemets, A. Bogatš, A. Karp, 
L. Pogorelich (Horvaatia), V. Veldi, 
S. Kuulmann-Martin, A. Lend, M. Kari, 
K. Fialová (Tšehhi), K. Kriit, N. Ots, 
I. Zahharenkova, R. Taal,
M. Martin, T. Tenno,
EMTA keelpilliorkester
 
Meistrite Akadeemia
2. veebruar kell 18.30
Kärdla Kultuurikeskus
Madis Kari (klarnet)
Andreas Lend (tšello)
Marko Martin (klaver)
Kavas: Beethoven, Brahms
Pilet 7€/5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
Meistrite akadeemia
20. jaanuar 2017 kell 11.20
Saue gümnaasium
Atlan Karp (bariton)
Kristina Kriit (viiul)
Marko Martin (klaver)
Kavas klassikaline muusika
 
Hingemuusika
9. jaanuaril kell 18.30 
Kärdla Kohvik Rannapaargu
Pirjo Levandi (vokaal)
Kaido Kodumäe (kitarr)
Kavas laulud lumest ja armastusest
Vaba sissepääs
 
Hingemuusika
9. jaanuar kell 18.00
Maardu Vaba Aja Keskus
Maria Veretenina (sopran)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas muusikat erinevatelt maailmakuulsatelt heliloojatelt
Vaba sissepääs
 
Loomade Karneval
9. jaanuaril kell 11.30
Lauliku Lasteaed
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)
 
Loomade Karneval
9. jaanuaril kell 10.00
Tallinna Rännaku Lasteaed
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)