Eesti keel English Pусский
  Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

Kontsertide ajalugu

Hõimupäeva kontsert
19. oktoober kell 16.00
Eesti Sõjamuuseum
Andreas Lend (tšello)
Agni Hallik (kitarr)
Kavas ungari, soome, eesti muusika
Vaba sissepääs
 
 
Koostöös Eesti Rahva Muuseumiga:
Kammerõhtud ERM-is
12. oktoober kell 19.00
Eesti Rahva Muuseumi Silla-alal (Tartu)
Saksofonikvartett SaxEst:
Ivo Lille (sopransaksofon), Danel
Aljo 
(altsaksofon), Lauri Sepp (tenorsaksofon), Sulev Sommer (baritonsaksofon)
Kavas: P. Iturralde, V. Ignatjev, J. Matitia jt 
Vaba sissepääs!
 
 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
10. oktoober kell 15.00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
lekt. Oksana Sinkova flöödiklass: Xue Xiao
Caroline Letur ja 
dots. Virgo Veldi saksofoniklass: Xinju Wu
Vaba sissepääs
 
 
Õpetajate päeva kontsert
5. oktoober kell 15.00
Tamsalu Kultuurimaja
Maire Haava 
(metsosopran)
Marko Martin (klaver)
 
 
PLMF tähistab rahvusvahelist muusikapäeva:
Huvikooli Academia Nova avakontsert
Tallinna Südalinna kool
1. oktoober kell 16.00
Pille Lill (sopran)
Margareta Haverinen (sopran, Soome)
Kristina Vähi (sopran)
Alla Popova (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Oksana Sinkova (flööt)
Madis Kari (klarnet)
Ralf Taal (klaver) 
Vaba sissepääs
 
 
Muusikaline perepäev 
Tartu Maarja koguduses (Õpetaja tn 5) 
sarjas Kirikuklassika
24. september 
kell 12.00 Perejumalateenistus, 
millele järgneb kell 13.30 
PLMF muusikute kontsert
Kristina Kriit (viiul)
Levi-Danel Mägila (tšello)
Sissepääs annetusega Tartu Maarja kiriku ülesehitamise heaks!
 
 
Koostöös Rootsi-Mihkli kirikuga:
Heategevuskontsert 
Naissaare Püha Maarja kabeli heaks
23. september kell 13.00
Naissaare Püha Maarja kabel
Esinevad Tallinna Rootsi-Mihkli koguduse muusikud:
Piia Paemurru (klaver)
Kristiina Talen (vioola)
Helis Oidekivi (flööt)
Oliver Kuusik (tenor)
Peeter Paemurru (tšello)
Adrian Paemurru (klaver)
Külalisena Pille Lill (sopran) 
Vaba sissepääs, oodatud on annetused kabeli jätkuva restaureerimise toetuseks
 
 
Mälestusminutid 
21. september kell 13.00
Loksa vennaskalmistu 
ja kell 13.45 
Vistla memoriaal 
Allan Jakobi (akordion)
Kavas muusika II Maailmasõja ajastul
 
 
Muusika II maailmasõja ajastul 
21. september kell 11.00
Vaeküla kool
Allan Jakobi (akordion)
 
 
Pillid on meie sõbrad
21. september kell 10.00
Hageri rahvamaja (Vana palvemaja)
Oksana Sinkova (flööt)
Madis Kari (klarnet)
Ralf Taal (klaver)
 
 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
12. september kell 15.00
Esinevad V Eivere Klaverifestivali Suvekoolis osalenud õpilased: Liliane Reiljan, Anna Smirnova, Madis Aasalo ja 
klaveriduo KeAmo: 
Farištamo Eller 
ja Merike Poom
Kavas: Beethoven, Prokofjev, Rahmaninov jt 
Vaba sissepääs
 
 
Vanavanemate päeva kontsert
sarjas Hingemuusika
10. september kell 17.00
Vihtra Külakeskuses 
Pille Lill 
(sopran)
Oksana Sinkova 
(flööt)
Jelena Ossipova 
(kitarr)
Kavas: Giuliani, Carulli, Molino jt
Piletid 5€ Piletilevis ja kohapeal
 
 
Vanavanemate päeva kontsert
sarjas Hingemuusika
10. september kell 14.00
Tartu Maarja kogudusemajas (Õpetaja tn 5)
Akordioniduo - 
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas: Boellmann, Bach, Makkonen jt
Sissepääs annetusega Tartu Maarja kiriku ülesehitamise heaks!

 

Vanavanemate päeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
10. september kell 14.00
Viimsi Päevakeskuses
Sigrid Kuulmann (viiul)
Marko Martin (klaver),
kaastegevad:
Maria Martin (tšello) ja Erik Martin (viiul)
Kavas: Tšaikovski, Saint-Saëns, Kreisler jt

 

Muusikute fond PLMF toetab:
Narva ooperipäevad "ContempArt"
6.09-10.09

 

Ussimaarjapäeva kontsert 
sarjas Kirikuklassika
8. september kell 12.15
Järva-Madise kirikus (Albu vald)
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Piazzolla, Villa-Lobos, Sibelius jt
Sissepääs annetusega 12. augusti tormis kahjustatud kiriku katuse heaks!

 

Tarkusepäeva kontsert 
sarjas Meistrite Akadeemia
1. september kell 14.00 
Tartu (Tõravere) Observatoorium
Sigrid Kuulmann (viiul)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Tšaikovski, Saint-Saëns, Kreisler jt

 

Hingemuusika
31. august kell 18.00
Elva kirik
Akordioniduo - 
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kava: Boellmann, Bach, Makkonen jt
Vaba sissepääs


TALLINNA KAMMERMUUSIKA FESTIVAL
19. - 30. august 2017
Klaveritriod HEMEIS ja TEOS (Eesti/Soome),
kammeransambel BALTIC NEOPOLIS VIRTUOSI (Poola), 
Eesti tippsolistide paraad Mustpeade Majas 29.08 jpm.

 

Muusikute fond PLMF aitab kaasa: 
Vastutuult
27. august kell 19.00 
Tartu Ülikooli muuseumi Valge saal
AESTUS ENSEMBLE:
Susann-Elisabeth Eessaar (viiul)
Kaido Kopli (viiul)
Markus Ülori Vokksepp (vioola)
Johannes Sarapuu (tšello)
Kristjan Veermäe (klaver)
Vaba sissepääs

 

Hingemuusika
sarjas Kirikuklassika
20. august kell 12.00
Tapa Jakobi kirik
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: J. Sibelius, H. Villa-Lobos, A. Piazzolla jt
Vaba sissepääs

 

Pidulikus Taasiseseisvumispäeva meeleolus
18. august kell 15.00
Maardu Vaba Aja Keskus
Pille Lill (sopran)
Priit Volmer (bass, RO Estonia)
Piia Paemurru (klaver)
Kava: R. Valgre, V. Ojakäär, O. Ehala jt 
Sissepääs kutsega

 

Koostöös Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsiga
KLASSIKAKOLMAPÄEVAD TALLINNA LOOMAAIAS 
16.08 kell 19.00

Kristina Vähi
 (sopran) ja Riina Pikani (klaver)
Täiendav info  >>>

 

Suvekontsert
sarjas Noorte Meistrite Akadeemia
16. august kell 16.00  
Eesti Sõjamuuseum
Olga Zaitseva (sopran)
Anneli Tohver (klaver)
Kavas kaunis klassikaline muusika
Vaba sissepääs

 

Rukkimaarjapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
15. august kell 18.00
Tartu Maarja kogudusemaja 
Kristina Vähi (sopran)
Kadri Toomoja (orel)
Kavas: Bach-Gounod, Schubert, Mascagni jt
Sissepääs vaba annetusega Tartu Maarja 
kiriku ülesehitamise heaks!

 

Koostöös Paide Kultuurikeskusega
Pärdi 
muusikaaia kontsert
 (Paide) 
11. august kell 18.00 
Saksofonikvartett SAXEST: 
Ivo Lille (sopransaksofon), Rene Laur (altsaksofon), Lauri Sepp (tenorsaksofon), 
Sulev Sommer (baritonsaksofon)
Vaba sissepääs

 

KLASSIKAKOLMAPÄEVAD TALLINNA LOOMAAIAS 
9.08 kell 19.00
EMTA dots. Aavo Otsa trompetiansambel:
Mart Reinmets, Mattis-Johan Mere,
Mehis Martin Ots, Max Hein

 

Trompetid öös
sarjas Noorte Meistrite Akadeemia
6. august kell 20.00
Helme lossivaremed
EMTA dots. Aavo Otsa trompetiansambel:
Mart Reinmets, Mattis-Johan Mere,
Mehis Martin Ots, Max Hein 
Kavas kaunis klassikaline muusika

 

EIVERE KLAVERIFESTIVAL
3. - 6. august 2017
Izumi Tateno (Jaapan/Soome),
Mihkel PollMarko Martin
Johan Randvere, kaastegevad 
Sayaka Kinoshiro (viiul, Jaapan), 
Sigrid Kuulmann (viiul) jt

 

KLASSIKAKOLMAPÄEVAD TALLINNA LOOMAAIAS
2. august kell 19.00
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas: M. Mussorgski, P. Tšaikovski, O. Pane jt

 

Kontsert-jumalateenistus
ja hardushetk
sarjas Hingemuusika
23. juuli kell 11.00 
Viimsi Püha Jaakobi kirik
Silver Niinemets 
(trompet)
Mai Ots 
(klaver)
Kavas: Händel, Telemann, Lully jt
Vaba sissepääs

 

Koostöös Kadrioru lossiga

AEGUMATU OOPERIMUUSIKA
22. juuli kell 15.00
Kadrioru kontserdiväljak
Olga Zaitseva (RO, sopran)
Atlan Karp (bariton)
Pavlo Balakin (bass)
Piia Paemurru (klaver)
Vaba sissepääs


Kontsert toimub Kadrioru lossi- ja pargiansambli 
sünnipäeva raames, 
vaata lisa: 
http://www.kadriorupark.ee/uritused/kadriorg-299-sunnipaev/




Hingemuusika
Valga Nelja kiriku suvemuusika festivali raames

21. juuli kell 19.00
Valga Rooma-Katoliku Pühavaimu kirik 
Saksofonikvartett SAXEST:
Ivo Lille (sopransaksofon), Rene Laur (altsaksofon), Lauri Sepp (tenorsaksofon), 
Tanel Koho (baritonsaksofon)
Kavas klassikaline muusika
Pilet 5€/4€

Päikeseloojangu kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
19. juuli kell 22.08
Kuremaa loss
Pille Lill (sopran)
Priit Volmer (bass, RO Estonia)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas klassikapärlid
Pilet 5€, müügil tund enne kontserdi algust kohapeal

 

Hingemuusika
Valga Nelja kiriku suvemuusika festivali raames
18. juuli kell 19.00
Valka Lugaži kirik
Kristina Kriit (viiul)
Atlan Karp (bariton)
Tiia Tenno (orel)
Kavas vaimulik muusika
Pilet 5€/4€

 

Hingemuusika
Valga Nelja kiriku suvemuusika festivali raames
15. juuli kell 17.00
Valga Apostliku Õigeusu Issidori kirik
Läti segakoor DAUGAVA, dirigent Jevgeni Ustinskov
Kavas: Rahmaninov, Ippolit-Ivanov, Arhangelski jt
Pilet 5€/4€

Koostöös Paide Kultuurikeskusega
Pärdi M
uusikaaia kontsert 
(Paide) 

11. juuli kell 19.00 
Akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Kavas: Makkonen, Mussorgski jt
....................................................
Kell 18.00 esinevad muusikaaias
muusikakoolide õpilased
Vaba sissepääs

NB! Võimalik tulla kogu pere ja piknikukorvidega! 
Vihma korral toimub kontsert Paide Kultuurikeskuses.
Järgmine koostöökontsert Pärdi Muusikaaias 11.08

 

OOPERIGALA
Rapla Kirikumuusika festivali raames

9. juuli kell 19.00
Rapla kultuurikeskus
Lauljate Suvekooli lõppkontsert: esinevad soomlased Sari Houlula, Petri Vesa, 
Satu-Kristina Vesa, Petteri Loukio, 
Mirka Arola, Kaisa Näreranta, Silja Sevonkari, 
Outi Pekkarinen, Ulla Puukko, 
Caren Maxerath (Saksamaa), 
Maria Zachinyaeva (Venemaa), 
Evely Heldring, Gert Kütaru, Mare Väli, 
Kadi Jürgens, Kristina Vähi, Ave Aava, 
Maarja Triise
Juhendajad La Scala endine ooperiprimadonna Wilma Vernochhi (Itaalia), Pille Lill, Monika Hauswalter (Saksamaa)
Pilet 5€/3€ Piletilevis ja kohapeal

 

XXV RAPLA KIRIKUMUUSIKA FESTIVAL
28. juuni - 9. juuli 2017
LATVIAN VOICES, TLÜ Vilistlasnaiskoor HELIA, Henri Zibo ja Mikk Langeproon,
Pille Lill, Virgo Veldi, Jaak Lutsoja, 
Andreas Lend, Saksamaalt kammeransamblid, OOPERIGALA 
jt 

 
Roman Matsov 100
Mälestuskontsert
18. juuni kell 18.00
Pärnu Raekoda
Natalie Matsov-Evans (sopran)
Kirill Lissijenko (klaver)
Kavas: Händel, Verdi, Puccini, Lehar, Tšaikovski, Rahmaninov jt
Pilet 7€/5€ Piletilevis ja kohapeal
 
Hingemuusika
18. juuni kell 18.00
Kuusalu kirik 
Pille Lill (sopran)
Pavlo Balakin (bass)
Tiia Tenno (orel)
Kavas: Verdi, Händel, Mozart jt
Vabaannetus koguduse heaks
 
 
Hingemuusika
18. juuni kell 16.30
Viimsi Püha Jaakobi kirik
Pille Lill (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Caccini, Vivaldi, Händel jt
Vaba sissepääs
 
Hingemuusika
18. juuni kell 12.30
Järva-Madise kirik
Pille Lill (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Caccini, Vivaldi, Händel jt
Vabaannetus kiriku oreli renoveerimiseks
 
Koostöös Paide Kultuurikeskusega

Pärdi Muusikaaia kontsert (Paide)
13. juuni kell 19.00 
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: A. Pärt, J. Sibelius, H. Villa-Lobos, 
A. Piazzolla jt 
....................................................
Kell 18.00 esinevad muusikaaias 
muusikakoolide õpilased
Vaba sissepääs


NB! Võimalik tulla kogu pere ja piknikukorvidega! 
Vihma korral toimub kontsert Paide Kultuurikeskuses.
Järgmised koostöökontserdid Pärdi 
Muusikaaias - 11.07 ja 11.08.

 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus (Rüütli 9)
13. juuni kell 15.00
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi lastekoor, dirigent Ljudmila Sjomina
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi noorte segakoor, dirigent Tatjana Šumilova
Tallinna Tõnismäe Reaalkooli tütarlastekoor,
dirigent Julia Kozlova
Kavas: Pajusaar, Lüdig, Sarapik jt 
Vaba sissepääs
 
Koostöös Soome Instituudiga
SOOME VABARIIK 100 
10. juuni kell 15.00
Tallinna Jaani kirik
Eesti-Soome Kammerorkester 
Kavas: Britten, Kokkonen, Mozart, Pärt jt
 
Pildid näituselt
sarjas Noorte Meistrite Akadeemia
5. juuni kell 18.00 
Loksa Kultuurikeskus
Akordioniduo Henri Zibo ja
Mikk Langeproon
Kavas: Mussorgski, Makkonen, Schmidt jt
 
Hingemuusika
5. juuni kell 18.00  
Kambja Kultuurikeskus
Kristina Kriit (viiul) 
Johan Randvere (klaver)
Kavas: Tšaikovski, Rääts, Eller, Paganini
Vaba sissepääs
 
Kevadkontsert
5. juuni kell 11.00 
Peipsi gümnaasium
Henri Zibo (akordion)
Mikk Langeproon (akordion)
Kavas: Makkonen, Mussorgski jt
 
Hingemuusika
5. juuni kell 10.00  
Hageri  Rahvamaja
5. juuni  kell 11.10  
Hageri Hooldekodu 
Kristina Kriit 
(viiul) 
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas: Tšaikovski, Rääts, Eller, Paganini jt
Vaba sissepääs
 
Suur maalilaupäev
27. mai kell 16.00
Kadrioru loss
Sigrid Mutso (sopran)
Raiko Raalik (tenor)
Piia Paemurru (klaver)

Täiendav informatsioon >>>
 
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
26. mai kell 18.00
Elva kirik 
Oksana Sinkova (flööt)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas: Giuliani, Rodrigo, Piazzolla jt
 
Kevad südames 
sarjas Meistrite Akadeemia
25. mai kell 18.00
Otepää Kultuurikeskus
Oliver Kuusik (tenor)
Virgo Veldi (saksofon)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Chailleux, Uusberg, Millhaud, 
Liszt, Verdi jt
 
Kevad südames
sarjas Hingemuusika
23. mai kell 18.00
Loksa Kultuurikeskus
Virgo Veldi (saksofon)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Gluck, Massenet, Coupirin jt
 
Hingemuusika
21. mai kell 12.30
Järva-Madise Püha Matteuse kirik 
Henri Zibo (akordion) 
Kavas: Makkonen, Šoštakovitš, Kalluste jt
Vaba sissepääs
 
Kevadkontsert
20. mail kell 19.00
Varbuse muusikamõis (Põlvamaa)
Põlvamaa laulukoorid, 
puhkpilliorkester "Karmid Torud",
Pagana segakoor 
ja Haaslava Meeskoor,
erikülalisena sopran Pille Lill 
Vaba sissepääs 
 
Trio HEMEIS
sarjas Meistrite Akadeemia
17. mai kell 19.00
Tartu Ülikooli aula 
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul) 
Andreas Lend (tšello)
Irina Zahharenkova (klaver)
Kavas: Haydn ja Tšaikovski 
Pilet 8€/5€ Piletilevis ja kohapeal
 
Koostöös Paide Kultuurikeskusega
Pärdi muusikaaia kontsert (Paide)
16. mai kell 19.00 
Kristina Kriit (viiul)
Levi-Danel Mägila (tšello)
Kavas: Beethoven, Ravel, Paganini, Halvorsen jt

.................................................
Kell 18.00 esinevad samas
PAIDE MUUSIKAKOOLI 1. a 2. klassi õpilased
Vaba sissepääs


NB! Võimalik tulla kogu pere ja piknikukorvidega! 
Vihma ja külma korral toimuvad kontserdid Paide Kultuurikeskuses.
Järgmised koostöökontserdid Pärdi Muusikaaias -
13.06, 11.07 ja 11.08.
 
 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus 
(Rüütli tn 9)
9. mai kell 15.00 
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
prof. Marje Lohuaru 
kammeransambli õpilased: 
Yuhua Jiang, Gao Yi, Dekelver Andries Lode, Merily Leotoots, Joonatan Jürgenson, Hanna Taube, Piret Mikalai, Gloria Ilves, Mihhail Kriiva
Kavas: Mendelssohn, Franck, Bonneau, 
Beethoven   
Vaba sissepääs
 
Kevad kosmoses
sarjas Noorte Meistrite Akadeemia
6. mai kell 14.00
Tartu Observatoorium (Tõravere)
Henri Zibo (akordion)
Kavas: Kalluste, Makkonen, Šoštakovitš jt
Vaba sissepääs
 
Sonaatide õhtu
29. aprill kell 18.00
Tallinna Raekoda  
Hans Christian Aavik 
(viiul)
Lea Leiten 
(klaver)
Kavas: Bach, Mozart, R. Strauss 
Piletid 10€/5€ Piletilevis ja kohapeal
 
Ooperilegend
MARGARITA VOITES
sarjas Meistrite Akadeemia
29. aprill kell 16.00
Eesti Sõjamuuseum (Viimsi) 
klaveril Piia Paemurru 
Kavas ooperipärlid
Vaba sissepääs
 
Virumaa Keelpillimuusika päev
sarjas Meistrite Akadeemia
28. aprill kell 16.00
Ahtme Kunstide kool
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Andreas Lend (tšello)
Kavas: Kodály, Ysaye, Halvorsen, Cassado jt
 
JUUBELIKONTSERT - 30 aastat laval
21. aprill kell 18.00
Kadrioru loss
PILLE LILL ja sõbrad muusikud:
Mari Tampere-Bezrodny,
Sigrid Kuulmann-Martin, 
Virgo Veldi, Peeter Paemurru,
Atlan Karp, Pavlo Balakin, 
Olga Tambre
Ralf Taal, 
Marko Martin
 jt
Kavas muusikapärlid
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
 
 
Kevadkontsert
16. aprill kell 18.00
Tamsalu Kultuurimaja
Mati Kõrts (tenor)
Neeme Ots (trompet)
Johan Randvere (klaver)
Kavas: Pärt, Rääts, Kapp jt
 
Operetitund Kuremaa lossis
12. aprill kell 19.00
Kuremaa loss
Kristina Vähi (sopran)
Mati Kõrts 
(tenor)
Johan Randvere 
(klaver)
Kavas: J. Strauss, Curtis, Bixio jt
Piletid 5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
11. aprill kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
lektor Teele Jõksi lauluklassi õpilased:
Marie Roos, Kadri Kõrvek, Anu-Mari Uuspõld, Johanna Maria Juhandi, Liisi Promet ja
dotsent Taimo Toomasti lauluklassi õpilased: Helen Arder, Yixuan Wang, Edgar Troon,
Egon Laanesoo, Matti Torhamo, Albert Taska
klaveril Irina Oja
Kavas: Bach, Pergolesi, Händel,
Leoncavallo jpt.
Vaba sissepääs
 
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
6. aprill kell 16.00
Eesti Sõjamuuseumi saal
Maria Veretenina (sopran, UK)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas: E. Kapp, A. Kapp, M. de Falla,
K. Velaskes, J. Nin jt
 
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
5. aprill kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Olga Zaitseva (sopran, RO Estonia)
Anneli Tohver (klaver)
Kavas: Mozart, Dvořák, Tšaikovski, Bellini jt
Piletid 8€/6€ Piletilevis ja kohapeal
 
PLMF ja Tallinn Music Week esitlevad:
OOPERIGALA
1. aprill kell 19.00
Estonia Kontserdisaal
III PLMF Vokalistide konkursi mõlema kategooria võitjad,
 ooperilegendid 
Margarita Voites (sopran) ja Mati Palm (bass), samuti noored ooperisolistid 
Maria Veretenina (sopran, UK),
Arina Verjovkina (sopran, Venemaa), Julia Muzõtšenko (sopran, Venemaa) ja Pavlo Balakin (bass),
klaveril Piia Paemurru ning Sten Lassmann,
PÄRNU LINNAORKESTER, 
dir. Erki Pehk

Vokalistide konkursi võitjate väljakuulutamine ja Eesti vanema generatsiooni ooperisolistide austamine 
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
 
PLMF ja Tallinn Music Week esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkursi Finaalid
1. aprill kell 15.30-18.30
Estonia Kontserdisaal
15.30 Põhja-Balti regiooni Vokalistide konkursi finaal (klaveriga)
Johanna Lehesvuori, Silja Aalto, Niina Laitinen, Atlan Karp, Yulianna Bawarska, Meri Siirala, Inga Słubovska
17.00 Vabariikliku Vokalistide konkursi finaal PÄRNU LINNAORKESTRIGA,
dir. Erki Pehk
Raiko Raalik, Ksenia Kutšukova, Tuuri Dede, Arete Teemets, Olga Zaitseva, Roman Tšervinko
Piletid 5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
PLMF ja BFM esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkurss 
30. märts
Tallinna Ülikooli peahoone aula
(Terra maja, Narva mnt 25) 
kell 11.00
Vabariikliku Konkursi II voor (klaveriga):
Maria Melaha, Anu-Mari Uuspõld, Andrei Bogatš, Raiko Raalik, Elina Netšajeva, Ksenia Kutšukova, Tuuri Dede, Arete Teemets, Olga Zaitseva, Roman Tšervinko, Edgar Tron
kell 14.00
Põhja-Balti Konkursi II voor (klaveriga):
Aapo-Tapani Kilpelä, Alla Popova, Atlan Karp, Heidi Laakso, Heikki Halinen, Inga Slubovska, Johanna Lehesvuori, Ka Bo Chan, Kaisa Näreranta, Maria Mannermaa, Meri Siirala, Mindaugas Jankauskas, Niina Laitinen, Olesya Litnevski, Satu-Kristina Vesa, Silja Aalto, Yulianna Bawarska
 Vaba sissepääs
 
Paastumaarjapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
25. märts kell 16.00
Kuusalu kirik (Kuusalu tee 23)
Oksana Sinkova (flööt)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Boccherini, Mendelssohn, Schubert, Bach-Gounod jt
Vabaannetus koguduse heaks!
 
Muusikaga kevades
sarjas Hingemuusika
24. märts kell 18.00
Elva Raekoda
Neeme Ots
(trompet)
Ralf Taal
(klaver)
Kavas: Goedicke, Pauer, Pennequin, Liszt jt
Piletid 5€ Piletilevis ja kohapeal
 
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
22. märts kell 16.00
Viimsi Päevakeskus
Henri Zibo (akordion)
Mikk Langeproon (akordion)
Kavas: Mussorgski, Makkonen, Saar jt
 
Kammermuusika Raekojas
18. märts kell 18.00
Tallinna Raekoda
Irina Zahharenkova
(klaver)
Kavas J. S. Bachi partiitad nr. 1, 2 ja 6
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
 
PLMF ja BFM esitlevad:
III PLMF Vokalistide Konkurss
16. märts kell 11.00
Tallinna Ülikooli peahoone aula
(Terra maja, Narva mnt 25)
Vabariikliku Vokalistide Konkursi
I voor (klaveriga)
Osalejate registreerimine, esinemisjärjekorra loosimine
kell 12.00
I voor koostöös Klaudia Taevi nim. konkursiga
Vaba sissepääs
 
Operetitund Kambjas
sarjas Hingemuusika
15. märts kell 13.00
Kambja Kultuurikeskus
Kristina Vähi
(sopran)
Mati Kõrts
(tenor)
Johan Randvere
(klaver)
Kavas: J. Strauss, Curtis, Bixio jt
 
Kevadkontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
14. märts kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Andreas Lend
(tšello)
Allan Jakobi
(akordion)
Kavas: Tšaikovski, Brahms, Ehala jt
Piletid 8€/6€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
14. märts kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Prof. Mari Tampere-Bezrodny viiuliõpilased:
Linda-Anette Suss, Maria Goršenina, Kaia Voitka,
Mari-Liis Urb, Sandra Klimaite, Merily Leotoots,
Gloria Ilves, Ann-Meeta Teppo, Jekaterina Sizova,
Karmen Urb, Adriana Mass, Joonas Teppo,
Peeter Margus, Klaus-Peter Haav, Kristjan Rudanovski,
klaveril Jelena Fomina
Kavas: Wieniawski, Bach, Paganini, Mozart, Vieuxtemps
Vaba sissepääs
 
 
Hingemuusika
12. märts kell 14.00
EELK Tartu Maarja kogudusemaja saal (Õpetaja tn 5)
Oksana Sinkova (flööt)
Tatjana Lepnurm (harf)
Kavas: Boccherini, Mendelssohn, Schubert, Bach-Gounod jt
Sissepääs vaba annetusega Tartu Maarja kiriku ülesehitamise heaks
 
 
Meistrite Akadeemia
10. märts kell 18.00
Loksa Kultuurikeskus
Oksana Sinkova (flööt)
Liina Fidelman (flööt)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Chaminade, Doppler, Enescu, Verdi jt
 
Meistrite Akadeemia
10. märts kell 15.00
Maardu Kunstide Kool
Oksana Sinkova (flööt)
Liina Fidelman (flööt)
Ralf Taal (klaver)
Kavas romantiline muusika
 

Naistepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
8. märts kell 19.00
Otepää Kultuurikeskus
Pavlo Balakin
(bass)
Sten Lassmann
(klaver)
Kavas: Kapp, Gounod, Eller, Sviridov jt
Vaba sissepääs

 

Naistepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia 
7. märts kell 14.00
Tartu (Tõravere) Observatoorium
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Tšaikovski, Brahms, Ehala jt

 

Iidsete teadmiste õhtud
1. märts kell 18.00
Restoran FARM (Müürivahe 27b)
Meenutades Gunnar Aarmat
vestlevad August Aarma jt
vaba mikrofon,
muusikalised vahepalad:
Pille Lill (sopran)
Peeter Paemurru (tšello)
Olga Tambre (klaver)
Vaba sissepääs

 

IV Virumaa Kammermuusika päev
"Eesti meeleolud"
sarjas Meistrite Akadeemia
28. veebruar kell 16.00
Ahtme Kunstide kool
Kristina Kriit
(viiul)
Johan Randvere
(klaver)
Kavas eesti heliloojate muusika

 
Vabariigi Aastapäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
24. veebruar kell 16:00
Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Saksofonikvartett Saxest - 
Ivo Lille, Danel Aljo,
Lauri Sepp, Sulev Sommer
Kavas: Eller, Kõrvits, Iturralde jt
 
 
Vabariigi Aastapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
22. veebruar kell 14.15
Maardu Vaba Aja Keskus
Andres Köster (tenor)
Atlan Karp (bariton)
Johan Randvere (klaver)
Kavas pidupäeva meeleolus muusika
 
Kammermuusika Raekojas
21. veebruar kell 19:00
Tallinna Raekoda
Anna-Liisa Bezrodny
(viiul)
Marko Martin
(klaver)
Kavas: Beethoven, Prokofjev
Pilet 12€/8 €
FB üritus
 
Meistrite Akadeemia
20. veebruar kell 15:30
Lasnamäe Muusikakool
Anna-Liisa Bezrodny
(viiul)
Marko Martin
(klaver)
Kavas: Beethoven, Prokofjev
 
 
Sõbrapäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
14. veebruar kell 18.00
Elva Raekoda
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)
kaastegev Pille Lill (sopran)
Kavas: Mozart, Beethoven, Kreisler jt
Pilet 7€ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodumaine viis
sarjas Meistrite Akadeemia
11. veebruar kell 16.00
Loksa Kultuurikeskus
Kristina Kriit 
(viiul)
Atlan Karp 
(bariton)
Marko Martin 
(klaver)
Kavas klassikaline muusika
Vaba sissepääs
 
TALLINNA TALVEFESTIVAL
"TÕSTA PILK JA AVA SÜDA"
3. - 11. veebruar 
A. Teemets, A. Bogatš, A. Karp, 
L. Pogorelich (Horvaatia), V. Veldi, 
S. Kuulmann-Martin, A. Lend, M. Kari, 
K. Fialová (Tšehhi), K. Kriit, N. Ots, 
I. Zahharenkova, R. Taal,
M. Martin, T. Tenno,
EMTA keelpilliorkester
 
Meistrite Akadeemia
2. veebruar kell 18.30
Kärdla Kultuurikeskus
Madis Kari (klarnet)
Andreas Lend (tšello)
Marko Martin (klaver)
Kavas: Beethoven, Brahms
Pilet 7€/5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
Meistrite akadeemia
20. jaanuar 2017 kell 11.20
Saue gümnaasium
Atlan Karp (bariton)
Kristina Kriit (viiul)
Marko Martin (klaver)
Kavas klassikaline muusika
 
Hingemuusika
9. jaanuaril kell 18.30 
Kärdla Kohvik Rannapaargu
Pirjo Levandi (vokaal)
Kaido Kodumäe (kitarr)
Kavas laulud lumest ja armastusest
Vaba sissepääs
 
Hingemuusika
9. jaanuar kell 18.00
Maardu Vaba Aja Keskus
Maria Veretenina (sopran)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas muusikat erinevatelt maailmakuulsatelt heliloojatelt
Vaba sissepääs
 
Loomade Karneval
9. jaanuaril kell 11.30
Lauliku Lasteaed
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)
 
Loomade Karneval
9. jaanuaril kell 10.00
Tallinna Rännaku Lasteaed
Sigrid Kuulmann-Martin (viiul)
Marko Martin (klaver)