Eesti keel English Pусский
  Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

Kontserdid

 Pildid / - HM-17_Lasnamäe_20.02_internetti
Meistrite Akadeemia
20. veebruar kell 15:30
Lasnamäe Muusikakool
Anna-Liisa Bezrodny
(viiul)
Marko Martin
(klaver)
Kavas: Beethoven, Prokofjev
 
 Pildid / Raekoda-21.02_internetti_3

Kammermuusika Raekojas
21. veebruar kell 19:00
Tallinna Raekoda
Anna-Liisa Bezrodny (viiul)
Marko Martin (klaver)
Kavas: Beethoven, Prokofjev
Pilet 12€/8 €
FB üritus

 

 

 Pildid / osta_pilet
 Pildid / - HM-16_Maardu_22.02_internetti

Vabariigi Aastapäeva kontsert
sarjas Hingemuusika
22. veebruar kell 14.15
Maardu Vaba Aja Keskus
Andres Köster (tenor)
Atlan Karp (bariton)
Johan Randvere (klaver)
Kavas pidupäeva meeleolus muusika
FB üritus

 
 Pildid / - HM-16_Kohtla-Järve_24.02_internetti

Vabariigi Aastapäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
24. veebruar kell 16:00
Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Saksofonikvartett Saxest - 
Ivo Lille, Danel Aljo,
Lauri Sepp, Sulev Sommer
Kavas: Eller, Kõrvits, Iturralde jt
FB üritus

 
 Pildid / - HM-16_Ahtme_26.02_internetti

IV Virumaa Kammermuusika päev "Eesti meeleolud"
sarjas Meistrite Akadeemia
28. veebruar kell 16.00
Ahtme Kunstide kool
Kristina Kriit
(viiul)
Johan Randvere
(klaver)
Kavas eesti heliloojate muusika

 

Iidsete teadmiste õhtud
1. märts kell 18.00
Restoran FARM (Müürivahe 27b)
Meenutades Gunnar Aarmat
vestlevad August Aarma jt
muusikalised vahepalad
Pille Lill
(sopran)
Peeter Paemurru
(tšello)
Olga Tambre
(pianist)
Vaba sissepääs
FB üritus

 
Pildid / - HM_Naistepäev_Tõravere_07.03_internetti 

Naistepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
7. märts kell 14.00
Tartu (Tõravere) Observatoorium
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Tšaikovski, Brahms, Ehala jt

 
 

Naistepäeva kontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
8. märts kell 19.00
Otepää Kultuurikeskus
Pavlo Balakin
(bass)
Sten Lassmann
(klaver)
Kavas vene, itaalia, saksa muusikat
Vaba sissepääs

 
 Pildid / - HM_Loksa_10.03_internetti

Meistrite Akadeemia
10. märts kell 18.00
Loksa Kultuurikeskus
Oksana Sinkova (flööt)
Liina Fidelman (flööt)
Ralf Taal (klaver)
Kavas romantiline muusika

 

 
 Pildid / - Hingemuusika_bänner_sündmuste-all
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
14. märts kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
prof. Mari Tampere-Bezrodny viiuliklass
Kavas klassikaline muusika
Vaba sissepääs
 
Pildid / - HM_Tõrva_14.03_internetti 
Kevadkontsert
sarjas Meistrite Akadeemia
14. märts kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Andreas Lend
(tšello)
Allan Jakobi
(akordion)
Kavas: Tšaikovski, Brahms, Ehala jt
Piletid 8€/6€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
 Pildid / - Vokalistide-konkurss_internetti
Vokalistide Konkursi I voor (klaveriga)
16. märts kell 11.00
Tallinna Ülikooli peahoone aula (Terra maja, Narva mnt 25)
Osalejate registreerimine (esimene vanuserühm), esinemisjärjekorra loosimine ja I voor koostöös Klaudia Taevi nim. konkursiga
Vaba sissepääs

 
 Pildid / - HM_Viimsi_22.03_internetti
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
22. märts kell 16.00
Viimsi Päevakeskus
Henri Zibo (akordion)
Mikk Langeproon (akordion)
Kavas erinevate heliloojate muusikat
 
Pildid / - Vokalistide-konkurss_internetti
Vokalistide Konkursi II voor (klaveriga)  
30. märts kell 11.00-14.00
Tallinna Ülikooli peahoone aula (Terra maja, Narva mnt 25)
Põhja-Balti Vokalistide Konkursil osalejate registreerimine (teine vanuserühm),
esinemisjärjekorra loosimine ja II voor
30. märts kell 15.00-18.00
Vabariikliku Vokalistide Konkursi II voor (esimene vanuserühm)
Vaba sissepääs
 
 Pildid / Vokalistide-konkurss_Finaal (1)
III Vokalistide Konkursi Finaal
1. aprill kell 15.30
Estonia Kontserdisaal
15.30 Põhja-Balti regiooni finaal (klaveriga)
17.00 Eesti vokalistide finaal
(Pärnu Linnaorkestriga)
Piletid 5€ müügil Piletilevis ja kohapeal
 
Pildid / Vokalistide-konkurss_Gala (2)
 
OOPERIGALA
1. aprill kell 19.00
Estonia Kontserdisaal
III Vokalistide konkursi võitjad ja
Margarita Voites
(sopran), Mati Palm (bass), Maria Veretenina (sopran, UK), Arina Verjovkina (sopran, Venemaa), Julia Muzõtšenko (Venemaa), Pavlo Balakin (bass), klaveril Piia Paemurru, Sten Lassmann jt.
Pärnu Linnaorkester
dirigent Erki Pehk

Võitjate väljakuulutamine,
Eesti vanema generatsiooni ooperisolistide austamine 
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
 
Pildid / - HM_Viimsi_Kevad_06.04_internetti 
Kevadkontsert
sarjas Hingemuusika
6. aprill kell 16.00
Viimsi Sõjamuuseumi saal
Maria Veretenina (sopran, UK)
Jelena Ossipova (kitarr)
Kavas erinevate heliloojate muusikat
 
Pildid / - Hingemuusika_bänner_sündmuste-all 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
11. aprill kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Kammerkontsert
Vaba sissepääs
 
 
 
JUUBELIKONTSERT - 30 aastat laval
21. aprill kell 18.00
Kadrioru loss
Pille Lill ja sõbrad muusikud
Kavas muusikapärlid
Piletid 12€/8€ Piletilevis ja kohapeal
 
 Pildid / - Hingemuusika_bänner_sündmuste-all
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
9. mai kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Kammerkontsert
Vaba sissepääs
 
Pildid / - Hingemuusika_bänner_sündmuste-all 
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
13. juuni kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Kammerkontsert
Vaba sissepääs
 
 
Muusikute fond PLMF - 15!
7. veebruar 2018 kell 19.00
Eesti Kontserdisaal