Eesti keel English Pусский
  Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

Huvikool

- PLMF ACADEMIA NOVA - Tallinna Südalinna Koolis (Liivaia 23)

 
Kool ootab eelkõige lauluhuvilisi alates lasteaia vanematest rühmadest kuni kõrge eani. 

Huvikooli looja on tuntud ooperilaulja Pille Lill, kelle arvates laulutehnikaga tutvumist saab alustada juba varases eas ja täiendada pole kunagi hilja. Ning samas hääletehnika omandamine loob võimalusi töötamiseks erinevates muusikažanrites ja pakub hingele igapäevaselt rõõmu.

Uut kooli võib nimetada ka KLASSIKALISE LAULU KOOL-iks, kus lauluoskuseid on võimalik arendada mitmete väljapaistvate solistide juhendamisel nagu Kristina Vähi, Alla Popova, Atlan Karp, Oliver Kuusik, Mati Kõrts, Aare Saal jt. 

Koolis saab õppida ka erinevaid instrumente professionaalsete eesti muusikute juhendamisel. Valikus on kõik pillid vastavalt õpilase huvidele: KLAVER, VIIUL, TŠELLO, FLÖÖT, TROMPET, KLARNET, SAKSOFON, AKORDION jt.

- PLMF ACADEMIA NOVA - huvikoolis hakkavad toimuma lisaks ka näitlejameisterlikkuse, liikumise, solfedžo ja muusikaloo tunnid ning hakkatakse korraldama vestlus-kohtumisi ja loengute sarju.

Lähitulevikus alustab tegevust ka RAHVUSVAHELINE OOPERISTUUDIO, mille raames on oodata ooperikatkendite produktsioone.  

TULE JA AVASTA ENDAS MUUSIKAARMASTUS!

Registreeruda saab aastaringselt, kirjutades vabas vormis plmfacademia@gmail.com, vaata lisa www.plmf.ee

Huvikool on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemi ja seega on võimalik näidata õppetasu tuludeklaratsioonis koolituskuluna, millest tagastatakse summa vastavalt kehtivale tulumaksule 20%.